Pro islamofoba jsou mrtví vojáci z Afghanistánu novodobými křižáky

Islamofobové a extrémisté jsou spolkem lidí bez úcty prakticky k čemukoli. V Afghanistánu bylo teroristou zabito několik českých vojáků a náboženští fanatici “Konvičkova klubu” využívají smrti mladíků k propagaci svých vlastních ideologií, kdy se skupina pár desítek snaží zviditelnit na smrti českých spoluobčanů. Nenávist vůči jinověrcům dosahuje vrcholu a facebkoové statusy extrémistů perlí veršovánkami o hrdinech, jež nepustí islám do Evropy. Český rasista, xenofob, odmítač multikulturalismu dostal kvůli válečnému neštěstí další šanci k prosazování své předpotopní nenávisti.

Dokonce názory některých extrémistů jsou blízké článkům některých novin. Směšují islám do jedné obrovské ošatky, v níž je každý muslim nutně teroristou číhajícím s kvérem za pasem na některého z Evropanů. Trilobiti minulosti nepochopili ve své vlastní zaslepenosti o co vlastně ve vzdáleném Afghanistánu jde. Předmětem sporu není ochrana Česka, natož ochrana Evropy. Předmětem sporu jsou mocenské zájmy Spojených států amerických a tehdejší Bushovy administrativy, jež zahájila cestu k eskalaci terorismu, jehož průvodní jevy byly před jedenáctým zářím na naprostém minimu. Svět zahájil boj proti terorismu….proti domnělým nepřátelům, které dávno před mnoha desetiletími spoluvytvářely světové velmoci se Spojenými státy a Ruskem v popředí.

Extrémisté, islamofobové, členové Czech Defence League využívají smrti mladých vojáků a pohoršují se nad smrtí Čechů, zatímco stejní extrémisté, islamofobové a členové Czech Defence League mlčí nad tím, jak nemocnice odmítají přijímat na životě ohrožené pacienty a ti následně třeba v sanitce během čekání umírají. Ministr zdravotnictví se s šéfem pražské záchranky domluví na tom, že se tyto případy nebudou medializovat a samozřejmě odhodlaným nacionálům a ochráncům národa je to jedno, protože smrt čtyř okupantů je pro ně mnohonásobně důležitější než smrt bezejmenných, nad kterými by si extrémisté nemohli honit své značně pošramocené ego.

czdl_status
Zdroj: Facebook

Může se nám to líbit a nemusí, ale čeští vojáci, jako stejně těch 50 000 dalších mužů a žen ve zbroji jsou okupačními vojsky. Jejich úkolem je okupovat Afghanistán, udržovat jakýsi status quo. Okupace udělala z Afghanistánu velmi závislou zemi. Závislou především na okupačních mocnostech, bez nichž se v současnosti neobejde. Teroristy z této země cvičili experti z FBI a CIA, stejně tak činili experti ze sovětských tajných služeb. Terorismus byl využíván ve studené válce jako nástroj napadání Ameriky a Ruska mimo jejich výsostné území. Afghanistán taktéž představuje velmi významnou hranici mezi vlivem Ruska a USA v regionu. Udržení si nadvlády nad Kábulem je především výhodné pro Washington a nikoli pro Prahu jako takovou.

czdl_status_dva
Zdroj: Facebook

Čeští vojáci umírají za cizí zájmy a extrémistům, islamofobům to vůbec nevadí, protože tady ve své pomatené hlavě mají další příklad škodlivosti islámu. Sledovat diskuse islamofobů na smutnou událost je opravdu nechutné. Tito lidé mávají ctí, pokorou jako kdyby tato slova znamenala éně než podělané trenýrky některého z členů Konvičkova “gangu” sádlomazačů. Mrtvý český voják je ta v myšlenkách islamofoba jeho prodlouženou rukou, jakýmsi vlastencem, jemuž je nutné podat ruku a hold jako živoucí relikvii jeho vlastní nenávisti, za níž se on jako další český vlastenec nebojí vylévat hektolitry prasečí močky na Letnou, za níž je ochoten s telefonem v ruce fotit jídla prodávaná v supermarketech a za níž je ochoten fotografovat příslušníky muslimské obce v Čechách, na Moravě i ve Slezsku.

afghan

Mrtvý voják  z Afghanistánu je pro islamofobovu mysl jeho vlastním scifi zhmotněním, něčeho, čeho by se o sám nikdy neodvážil. I když nesnáší islám a pořádá nebo se účastní kurzů “jak škodit išlámkovi”, nikdy by nevzal kvér, aby, jak on sám říká, zabránil vstupu islámu do Čech. Už proto účast islamofoba na pohřbu čtyř Čechů je islamofobovým zadostiučiněním, v němž alespoň na okamžik stojí vedle lidí, které islamofobova mysl považuje za novodobé křižáky současnosti. Extrémisté neradi vnímají realitu, rádi si vytvářejí tu vlastní, v níž nejsou žoldáci bojující za zájmy velmocí. Smrt vojáka vykonávající nějakou misi v islámské zemi představuje v mysli islamofoba pouze a jen útok islámu vůči křesťanství, kde skonaný příslušník armády představuje toho křesťana, i když byl ve skutečnost třeba ateistou.

Před budovu Generálního štáb Armády České republiky na Vítězném náměstí tak  mohou položit svíčku i islamofobní nadšenci. Zatímco normální lidé budou vzpomínat na čtyři zmařené životy, islamofobní kreatury budou tiše ve svém srdci vzdávat poctu nikoli člověku, ale obětem boje s islámem, kterou nejsou ani omylem, protože ve věci Afghanistánu nejde o islám ale o fanatiky, stejné xenofoby, jakými jsou například lidé z Czech Defence League a jejich příznivci.