Sionismus v Izraeli opět zavraždil stovky Palestinců

Sionismus opět v Izraeli zabíjí. Stovky lidí umírají v nerovném boji, kdy tanky a letadla kosí nevinné kvůli xenofobním představám o rasové a společenské nadřazenosti, jež se stala alfou a omegou izraelského zákonodárství a společenského zřízení. Po celém světě tisíce lidí demonstrují proti vraždění Palestinců, jejichž území si extrémisté s kvérem za pasem představují jako další pevnost Jebúsejců, kterou je třeba zničit, obsadit, zotročit a místní obyvatele vyhnat tak,  jak to udělal v pověstech král David před mnoha tisíci lety. Chtě nechtě se navracíme do páté kapitoly druhé knihy Samuelovy, z níž kousek po kousku extrahujeme nenávist sionismu vytvářející národ vyvolených  zakořeňující principy rasové nerovnosti, segregace, doprovázené nelidským jednáním válek obchodních i elektronických.

Na malém území, na nejhustších aglomeracích světa korzují tanky, vzduchem poletují stíhačky s vrtulníky a státní mašinérie vyrábí zdravotně postižené, ničí jak jen může místní ekonomiku, místní infrastrukturu, vyrábí z lidí bezdomovce a bere rodinám děti, starce, ženy, muže, otce, matky……..

Izrael se léta dopouští válečných zločinů a nyní ukázkově celému světu ukazuje, že nehodlá ani na okamžik dodržovat lidská práva. Země Davidovy hvězdy neplní povinnosti okupanta a nejvíce na to doplácejí děti. Hoří jako panenky v polorozbořených domech. Umírají po zásazích ze šrapnelů, kulek, umírají pod sutinami rozbořených domů. Židovští aktivisté z organizace “Židé proti genocidě”(JAG) zapálili před branami muzea hologaustu v Yad Vashem haldu panenek. Hračky plápolaly v ohni jako pomyslné životy nevinných dětí, jež doplácejí na nenávist státního režimu.  Zatímco místní lidé navštěvují připomínku vraždy milionů, kousek od nich pokračuje genocida Palestinců, které se na plné obrátky dopouští Izrael a jeho armáda.

Genocida dětí z Gazy je mnohonásobně horší než hořící hračky. Vydává pláč, vydává smutek, bere začínající životy, bere šanci na prožitek puberty, první lásky, vlastní rodinu………..je to ten nejhorší čin, jehož se Izrael v současnosti dopouští. Děti z Gazy jsou systematicky vražděny. Přes 52% obyvatel okupovaného území tvoří děti. Izrael byl založen na sionistickém principu maximálního možného počtu židovského obyvatelstva s minimálním počtem Arabů  na obsazeném území. Rasismus a segregace jsou v sionismu základem pro zachování Izraele  jako státu Židů. Izrael vytvořil z Gazy ghetto,  vězení, v němž se jeho obyvatelé stávají loutkami genocidního režimu, jež se vehementně snaží ponižovat a terorizovat obyvatelstvo okupovaných území.

Více jak 66 let je Palestincům odebíráno právo na svobodu. V sobotu, 12. července 2014 v Ramaláhu zemřelo 23 dětí.  Tyto děti zemřely, když se jejich domovy staly terčem izraelského náletu. Vraždění nevinných bylo Tel Avivem naplánováno na 1:15 ráno. Tedy v okamžiku spánku většiny obyvatel Ramaláhu. Spolu s dětmi zahynuli také jejich rodiče a příbuzní. Když Izrael “zaklepe” na střehu domu, končí taková návštěva většinou neštěstím. Organizace spojených národů by měla prošetřit chování Izraele, kdy pod “rukama” IDF zemřelo během jednoho večera přes 130 Palestinců, mezi nimiž byly také děti. Dalších 1000 lidí bylo zraněno. Armáda si vybrala na 750 cílů, kdy na principu kolektivní viny vraždila Palestince tak, jak jim přišli na ruku. 20 000 záložníků vojáků Svaté země přispěla k rozšíření nelidství, kdy pod zbrojí skončili svůj život neviní.

Za vystřelenou raketu Hamásu dochází k vraždění civilistů, jež nemají s teroristy, natož s vedením Hamásu, pranic společného. Devadesát procent vystřelených raket je systémem Iron Dome zachyceno.  Rakety Hamásu nejsou důvodem ke genocidě. Nejsou důvodem ke generalizacím a následným vraždám lidí. Potrestáni mají být viníci, nikoli všichni příslušníci etnika.

Kdo je nebo není teroristou pro Izrael a jeho armádu? Jsou těmi domnělými teroristy také zdravotně postižení? IDF si k leteckému útoku totiž vybrala charitativní centrum v Gaze. Byl to dvoupodlažní dům, kde v první patře byly dva apartmány a dole žili zdravotně postižení. Izraelské bezpilotní letouny začaly pálit varovné výstřely. Ty probudili obyvatele domu. O několik minut později izraelské bezpilotní letadlo vystřelilo na dům raketu. Ta nevybuchla v prvním patře, dopadla až do přízemí, kde spalo na pět zdravotně postižených osob. výbuch rakety na místě zabil dvě z nich a ostatní zranil. Jsou snad zdravotně postižení lidé zodpovědni za vystřelené rakety Hamásu? Většina ze zraněných a zabitých nebyla ani mobilní, nemohli chodit, většinu času trávili a vozících, případně na posteli, proč tedy byli oběťmi vojenského útoku?

Izraelský mluvčí armády uvádí, že společnost provozující přístřešek pro zdravotně postižené byla spjata s organizací Islámského džihádu, a proto izraelské letectvo provedlo útok. Izraelská armáda velmi často účelově lže a ještě donedávna dokonce odmítala přiznat, že používá při emonstraích ostrou munici, se kterou střílí klidně i do dětí.

Pokud tedy terčem měli být obyvatelé prvního patra, jak je možné provádět raketový útok na místě, kde žijí lidé nemající nic s výše jmenovanou organizací? To jen dokazuje, že Izrael a IDF nejedná jako vyspělý stát, ale jako stát páchající a podporující terorismus. Izrael sám os sobě na základě sionismu na praktikách terorismu vznikl a nyní stejné praktiky za pomoci nemodernějších zbraní provádí na obyvatelích Gazy a dalších okupovaných územích. Během náletů došlo k bombarování budov v blízkosti nemocnic, charitativních organizací. Ke genocidě Palestinců dokonce na Facebooku volala izraelská poslankyně Ayelet Shaked. Ve svém dlouhém statusu uvádí, že Palestinci jsou nepřítelem Izraele, a proto by tento národ měl být vyhlazen. Shaked je vedoucí postavou v Habeyit Hayehudi. Tato strana je součástí vládní koalice Izraele. Jinými slovy, vysoký představitel izraelské koalice volá 1. července 2014 po genocidě Palestinců. Den předtím šest izraelských mladíků uneslo Palestince a zaživa ho jako slaměného panáka upálili. Ortodoxní Židé vyzývají  lynčování Palestinců, zatímco o několik dní později dojde  vojenskému útoku na Palestince, přičemž zemře přes více než 130 lidí. 

Izrael se dopouští válečných zločinů a mezinárodní organizace by měly udělat maximum pro ochranu Palestinců před terorismem ze strany IDF a politiky Tel Avivu.