Islamofobové velmi dobře tuší, že dopisy s práškem posílal někdo od nich

Tři dopisy s bílým práškem navštívily tři vysoce postavené úřady Česka. Je to jako prapodivná pohádka, kdy poblouzněný extrémista přidá mezi pár písmenek o Iráckém státu Iráku a Levanty(ISIL) prací prášek nebo cukr a myslí si, jak nebyl chytrým, když poukázal na domnělé nebezpečí pocházející z řad muslimů…..jenže česká muslimská obec není sdružením radikálů. Nepodporují mediálně omílaný ISIL, dokonce ani nechtějí mít nic společného s neislámskými psy hrajícími si na bojovné muslimy dneška.

Islamofobové velmi dobře vědí, že jejich akce s peticí neměla valného výsledku a je mnoho radikálů zejména z řad ultrapravice, kteří by ve jménu Czech Defence League nebo jiné antimuslimské organizace udělali takřka cokoli. Před chvilkou radikálové z pro-vlasti polili Islámskou nadaci v Praze prasečí krví, proč by nyní některý jiný radikál nemohl poslat dopisy ústavním činitelům? Nejvtipnější na tom všem je to, že se samotní členové Czech Defence League, na veřejnosti prezentující se pod hlavičkou Islám v ČR nechceme, necítí jisti ve svých kramflecích. Dlouhou dob totiž “obdivují” psychické násilí a jeho účinky na protiislámský boj, viz. polití močůvkou  trávníku na Letné, matlání sádla na kliky mešit a muslimských modliteben.

ivcrn

Velmi dobře vědí, koho mají ve svých řadách. Sledovat diskuse islamofobních kreatur je velmi zajímavé a vtipné. Jeden druhého se ptá, jestli neví, zda dopisy nemá na svědomí ten a onen. Pokud by skutečně policie zjistila, že za poštou s práškem uvnitř může někdo z Konvičkova týmu, mohli by se konečně konvičkáři zahrabat ještě hlouběji, než jsou zahrabaní nyní. Islamofobové velmi dobře vědí, že za dopisy nejsou muslimové, ale některý “pošuk” pocházející z jejich řad. Radikálů to poslední dobou nevychází, dokonce se jistě, ale pomalu odkrývají propojky mezi neonacisty, rasisty a “služebníky” dosluhujícího docenta z Jihočeské univerzity.

Zcela správně ministerstvo vnitra eviduje Czech Defence League jako sdružení velmi nebezpečné ohrožující stát svou ideologií, činností…….nyní možná i tím, že některý z členů CzDL nebo sympatizantů, pro-vlasti, nebo jiného spolku nacionálních extrémofilů rozesílá dopisy a hraje si na islámského radikála