Stanislav Křeček vyhovuje islamofobům i extrémistům zároveň

Stanislav Křeček je pro islamofoby jediným kompetentním člověkem na úřadu ombudsmana. Veřejně se postavil Šabatové,odhalil svůj talent pro obhajobu populismu, názorů extrémismu, zatímco cit pro lidství a právo na občanské svobody zanechal zakopané tam, kde je běžný islamofob a extrémista chce mít. Politická ikona ČSSD, úlitba stranickému mámení nyní nalézá v mozečcích Konvičkova týmu zalíbení. Islamofobní extrémisté se navzájem hecují v podpoře Křečkovi, vyzývají se ke vzájemnému projevení sounáležitosti na politikově facebookové zdi…….

Získat si srdéčko extrémisty není vůbec složité. Stačí na malý okamžik zastávat názor blízký islamofobii, nesnášení společného ideového nepřítele….zachrastit bojovými zástavami před táborem válečníků……odmítat zásady humanismu, aby si zase jednou mohli ikony náboženského fanatismu zastesknout nad tím, že existuje někdo další, kdo se bez obav postaví proti myšlenkám nechutných sluníčkářů, jejichž předobrazem pro průměrného ultrapravičáka zůstává ombudsmanka Šabatová.

krece_ivcrn

Lidé ve vysokých funkcích zastávající názory zpátečníků jsou nadějí extrémofobních organizací, jakou je například Czech Defence League. Stanislav Křeček celou dobu svého úřadování představuje nekompetentnost. Vousatý “stařík” s brýlemi a nose je výsledkem vnitrostranických her uvnitř ČSSD, kdy se jeden tábor shromažďující se kolem Škromacha zuby nehty snažil vyšachovat Sobotkův tým z vedení v partaji. Promodralá pravicovější klaka cupitající kolem hubnoucího senátora Škromacha potřebovala náplast na svá bolístka, a tak závdavkem obdržela druhé housle na ombudsmanském úřadu.

Stranické vlny se uklidnily, dostaly co chtěly, Sobotka mohl vládnout spokojeně v partaji, zatímco jednotliví šéfové úřadu plakali nad tím, koho že mají na postu svého zástupce. “Škromachovec” úřaduje, proto není divu, že růžky z jeskyňky vystrkuje samotný Škromach a sděluje národu, co si myslí a myslel po celou dobu o Šabatové.

krecek_skromach

Brány se otevřely a pravicově orientovaná část České strany sociálně demokratické opět dokazuje, jak si cení lidských práv. Rozdělují spoluobčany podle klíče nacionalismu, nepočítají s multikulturalismem jako s konceptem budoucnosti, i proto jsou Křeček se svými stranickými kolegy vítanou změnou pro ultrapravicově orientované spolky. Aféra s Křečkem obnovuje nezacelené jizvy na kabátku ČSSD a dochází tak k dalším hloupým floskulím, pomocí nichž by se měla Šabatová zachovat podle přání pravicové části partaje.

“Poctiví” spoluobčané, v reálné řeči extrémisté, xenofobové, radikálové a rasisté přejí Křečkovi hodně úsilí, hodně štěstí i odvahy v dalším setrvání na svém politicky vybojovaném postu na úřadě. Jsou projevy takových lidí skutečně tím, čím by se měl Křeček chlubit, případně řídit?  Někteří lidé vidí v Křečkově postoji obdobu nějakého prapodivného boje s “havlisticko-komunisto-muslimskou carodejnici Šabatovou”….viz názor kandidáta do komunálních voleb za Občanské konzervativce, Roberta Metelce

krecek_metelec

Je komické, jak politickou trafiku( Stanislava Křečka) obhajují extrémisté, zatímco proti politickým trafikám obvykle brojí. Paní Šabatová svou práci dělá dobře, alespoň mnohonásobně lépe, než kdyby ji dělal samotný Křeček. Je to vidět na reakcích extrémistů, kteří brečí jako malé děti nad rozlitým mlékem