Matějný je za za své chování v Duchcově stíhaný policií

Sameček Českých lvů, Pavel Matějný , je od dubna roku 2014 stíhán policií za své chování z Duchcova ze dne 22.6.2013. Pokoušel se otevřít hydrant u policejního auta, aby v zápětí zvedl ze země blíže neurčený předmět, jímž mrštil po projíždějícím antonu. Nacionál zkoušel, co mu v daný okamžik projde. Možná v mysli rahowáckého “rváče” takové chování představuje standard slušnosti, ale v opravdové společnosti musí být takové násilné chování po zásluze potrestáno. Zvláště, pokud je akcechtivým kameramanem zaznamenáno a následně nahráno na všemi sledované youtubko. Snad strážci zákona konečně tuto pitoreskní bytůstku s vtipným tónem v hlase pošlou tam, kam patří. Dlouho si holohlavý rodák z Chotěbuzi koleduje o zájem policie. 

Předluženec používaný Bartošem jako lidský pitbul by nejradši svou vlastní partaj, ve které by nemusel sehrávat role užitečných idiotů. Našel si nového kamaráda z Duxu, s nímž se vydává na zásnubní cestu za kýženým snem. Mezi oznamováním odchodu z Facebooku utrousí pár vět o tom, ak a něj holohlaví xenofobové kašlou,  i když se překotně snaží. Nadává na komunismus i zarudnutí Bartoše, zatímco se přáteli s nacionálním bolševikem Zdeňkem Ponertem, s nímž nejednou požíval zlatavý nápoj z hospůdky u růžku. Možná se svým přítelem usedne za jedním stolem u příležitost vánoční besídky, jež údajně nedávno mezi svými přáteli svolával.

matejny_zaloba

Proti neonacistům by se policie měla postavit, protože tito milovníci nacistického Německa, Národního odporu musí pocítit, na jaké místo ve společnosti patří. Matějný by velmi rád patřil k vedoucím osobnostem stařičkého skinheadování z neslavných devadesátek, kdy v Bzenci údajně již tehdy Matějný povykoval nad Bílou ligou Dana Landy.  Bartoš zkouší kočopsa na lákání evolučně vyvíjejících se neonacistů, zatímco Matějný láká na okoralou kůrku zastydlé  milovníky bombrů. Neonacistická scéna se nachází v roztříštěném stavu, z něhož ji zkouší vyzvednout kde jaký fanoušek protiromského pochodování. Stand up komediant z Chotěbuzi s milionovými dluhy na krku možná dostane za své neurvalé chování trest, což je jedině dobře.

Záznam Matějného chování v Duchcově

https://www.youtube.com/watch?v=gH94pO00xx8