Senátorům proti Zemanovi píší také čeští příznivci banderovců z Prague Maidanu

Pokud by se člověk měl řídit pokaždé příslovím “jaký občan, takový stát”, byl by z této republiky brzy Kocourkov, ve kterém mají právo vyjadřovat se pouze populisté a ultranacionalismem políbené bytůstky, jež se beze studu nebojí zapojovat se například do podpisových akcí proti největšímu klaunovi z klanů, Miloši Zemanovi. 

Podívejme se například na majdanysty z Prahy, jež nedávno skuhrali o finanční příspěvek, jehož přislíbení nakonec dostali od nejznámějšího zastánce banderovců, europoslance Štětiny.

pecinski_stetina

Podporovatelé ukrajinských ultranacionalistů se bez potíží se připojili do kartičkového odporu ze 17. listopadu, vmísili se do davu, aby v následujících dnech jako jedni z organizátorů na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze přispěli k demonstraci nazvané jako “Den lidských práv”.  Jeden z organizátorů demonstrování je také Pesczynski, který veřejně tvrdí, že neonacista a kolaborant Štěpán Bandera je ukrajinským Žižkou. Banderovští příznivci diktatury společně s ultrapravicově i ultralevicově  a protirusky orientovanými extrémisty ukážou, jak by se měla ta lidská práva ochraňovat. Je skutečně tragikomické. Ti, jež obhajují porušovatele humanismu, by se nejradši viděli na piedestálu největších demokratů.

Akce s červenými kartičkami nebyla sama o sobě špatnou. Lidé na mítinku prezidenta vytáhnou červené kartičky, začnou skandovat trefná hesla, projeví nesouhlas s neotesaností rusofila z Hradu…….jenže žijeme v populistickém Česku, kde se cení ti, co se projeví co nejvíce pravdoláskařsky. Aktivisté mají plná ústa lidských práv, ale bez obtíží řídící se heslem “kdo je s námi, nemůže být proti něčemu špatnému” do svých řad přijmou klidně i banderovce s dalšími nacionálními bolševiky, jež se rozhodli udělat všechno možné proto, aby byl Miloš Zeman ze svého postu odvolán.

Je takový přístup morální? Samozřejmě není, ale ukazuje nahotu české společnosti, kde morálně legitimní požadavek na odstoupení neschopného je iniciován podporovateli morálně závadných aktivit. Podívejme se například na jednoho z hlavních majdanistů v našem hlavním městě. Je jím Michal Majzner. Patří mezi velmi aktivní, dokonce se nestydí postavit vedle básnířky, jež oslavuje Nebeskou setninu složenou většinou z neonacistů a zároveň u toho drží prapor, jež před více než sedmdesáti lety také používala běloruská vláda kolaborantů, která po boku nácka bojovala proti stalinskému Rusku.

Koordinátor Pražského Majdanu, Michal Majzner, drží červenobílý prapor a stojí vedle běloruské básnířky Niny Aksenčikové, která proslula především oslavnými básněmi na ukrajinský majdan

Probanderovští aktivisté díky Zemanově inklinaci k Putinovi reagovali na poslední prezidentský proslov po svém. Někteří z nich si dali do ikonek svých facebookových účtů neandrtálce a bláhově se ve své naivitě považují za morálně čisté odpůrce becherem políbeného, dnes údajně abstinujícího obyvatele Hradu. Morálka obecně v těchto končinách představuje onu Zemanovu pussynku. Kde kdo s ní zacloumá a strčí ji tak do pověstných míst, o nichž se exdůchodce z Vysočiny tak plamenně v Radiožurnálu rozpovídal.

Prezident republiky, Miloš Zeman, skutečně dělá státu ostudu, zesměšňuje prezidentský úřad a kazí jméno Česka vůči spojencům v zahraničí…..ale tohle všechno může podle Ústavy dělat a ultralevice s dalšími “společníky v boji” svým postojem pouze dokazuje tragikomickou naivitu skloubenou s absolutní neznalostí zastíněnou černotou nenávisti. Nová facebooková akce, Napišme svému senátorovi, je toho důkazem. V úvodu se uvede výňatek z Ústavy ČR, respektive z jejího článku 65, aby se následně ze všech aktérů vytvářel kousek po kousku opravdový neandrtálec, který bez obtíží vezme kyj, aníž by se ohlédl kdo to po něm požaduje a jestli taková námaha bude mít valného úspěchu.

Extrémisté by chtěli nahradit ústavní právníky a virtuálně limitují hranice, za něž by prezident podle jejich mínění neměl jít.  Michal Majzner také svému senátorovi napsal a z důvodů, jimiž odůvodňuje odvolání hlavy státu naskakuje leda tak úsměv ve tváři:

  1. Nebezpečná spolupráce s režimem Vladimíra Putina (konference Rhodos, opakované výroky v propagandistické televizi jdoucí proti zájmům České republiky a spojenců – rozebírání jednoty demokratických zemí tváří v tvář agresivnímu ruskému režimu; toto zastává například petice www.prezidenteodejdete.cz, podepsalo již přes 5400 občanů z celé ČR)
  2. Práce prezidenta proti základní myšlence ústavy – lidských práv (popisuje nová petice právničky a chartistky Lenky Marečkové www.denlidskychprav.cz)
  3. Výroky o “vyhladovění” a nepotřebnosti Senátu (nad tímto důvodem uvažovala paní senátorka Eliška Vágnerová v příspěvku na svém facebook profilu https://www.facebook.com/wagnerovaeliska?fref=ts)

Jak kdysi řekl jeden filosof, absolutní neznalost je vlastní všem stoupencům extrémismu, kterým v tomto případě bude rusofobie, jež z Majznerovy argumentace jen kape. Prezident si může navštěvovat Rusko a zvát Putina, i když to není kvůli Krymu příhodné……stejně tak lidé mohou vytvářet jakékoli petice budou chtít a tyto petice nemají žádného výsledku….mimochodem, stavěl se Michal Majzner proti, když Zeman zavítal do Kazachstánu, Ázerbajdžánu a dalších pochybných zemí? Rusko je bezpochyby agresivní diktaturou, ale Kazachstán s Ázerbajdžánem a třeba Turkmenistánem jsou mnohem agresivnějšími, než zmiňované Rusko.

majzner2

Zajímavé je, jak Michal Majzner radí svým přátelům na Facebooku………Veleba tvrdil strojnímu inženýru Majznerovi, že v Kyjevě vládnou nacisté a visí tam na zdech obrazy Bandery, tak není senátor důvěryhodný………..senátor Veleba měl pravdu a navíc na zdech u Kyjevské městské rady byly sprejem nastříkané hákové kříže spolu s dalšími symboly neonacismu a rasismu…….to ale koordinátorovi Pražského majdanu zřejmě nevadí, protože nevěří důvodům…….proč by také věřil, když mezi facebookovými přáteli má prokazatelně banderovce.