Demonstrace v Teplicích znamená totální debakl hnutí Islám v České republice nechceme

Konvičkovi krajně pravicoví extrémisté s desetiprocentními muži z Pro-Vlasti, Generace identity a dalších ultrapravicově smýšlejících organizací prezentovali místnímu obyvatelstvu svou modernistickou podobu antisemitismu 21. století.

Henleinovci by se dmuli pýchou. Místo Židů a nebezpečí židovlády zaznívaly na náměstí lži o muslimech a ohrožení české kultury islámem. Slova, dokonce i jednotliví interpreti nebyli významově daleko od černobílých snímků tolik známých z třicátých let minulého století. Akorát, na rozdíl od nich, tady v provedení Islámu v České republice nechceme, bylo poměrně o dost méně lidí a prapory hákových ratolestí byly nahrazeny klubovými standartami a transparenty vyzývajícími k bezbřehé nenávisti a sláva k vůdci nacistů byla nahrazena proti-imigračními a proti-multikulturními říkánkami dneška.

ivcrn_teplice10
Krajně pravicový radikál naslouchá Bartákovi na demonstraci. Na čepici má placku IVČRN.

Xenofobové očekávali, že v lázeňském městečku na severu Čech sklidí obrovské úspěchy. Barták jako nově přebarvený a dosazený šéf Czech Defence League dělal, co mohl, ale bylo to zbytečné. Sto padesát přítomných demonstrantů signalizovalo propadák, ve kterém se islamofobní radikálové nacházejí. Prostřednictvím pokusů o zviditelnění zkoušejí štěstěnu. Například i tím, že mluvčího demonstrantů glorifikují do pozice „profesionálního žida“, aby následně dali prostor na improvizovaném pódiu některému z dalších rasistů, radikálů.

Za doprovodu bývalého blackoutu zneužívají několika ožralých antifáků k další sebepropragaci, kdy je levice účelově zobrazována jako banda neschopných uřvanců pokoušejících se o vyvolání konfliktu, zatímco Konvička se svými lidmi dostává i za pomoci ideově spřízněných médií umělohmotná křídla andělů. Ale skutečnost byla poněkud odlišná. 15 neonacistů se chtělo porvat s přítomnými anarchisty. Muselo zasáhnout na několik desítek policistů, aby nedošlo ke střetu těchto dvou ideově nesmiřitelných táborů. Islám v ČR nechceme o přítomnosti neonacistů z ideových důvodů mlčí, a kdyby přeci jen někdo poukázal na fotografie z akce, opět existuje otřepaná fráze o tom, že pořadatel nemůže nikomu zabránit, aby se chystané akce zúčastnil.

[embedplusvideo height=”311″ width=”500″ editlink=”http://bit.ly/1yF3g8x” standard=”http://www.youtube.com/v/fbcz3VWXiKI?fs=1″ vars=”ytid=fbcz3VWXiKI&width=500&height=311&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=0&chapters=&notes=&lean=1″ id=”ep1512″ /]

Mezi mluvčími nechyběla holohlavá erotická masérka Beatrice Hekaté Radosa, Konvička, Jana Volfová, Artur Fišer i v článku již jmenovaný Jiří Barták. „To co se děje v Teplicích, je předobrazem toho, co se velice brzy může dít s islámem ve zbytku Česka a současně to je ozvuk toho, co se děje s islámem v celé Západní Evropě“, pokřikoval v bojovné náladě entomolog z Jihočeské univerzity. Kdysi před lety zažil mystické osvícení, proto dnes neváhá a ve jménu představ bojuje vůči nepřátelům nacionálovy kultury. Co by na Konvičkovu mystiku říkali psychoanalytici? Možná by se obávali začínající schizofrenie, nebo stavů vyvolaných psychotropními látkami, s nimiž podle některých svědectví hlavní ikona české islamofobie má jisté zkušenosti.

Lhotan_a_drogy

Samotná demonstrace začíná lehce komickou nepřipraveností guru české islamofobie. Konvička nedávno přijel z ciziny, a tak není schopný přečíst přítomným dopis egyptského křesťana. Proto instruuje Jiřího Bartáka, aby přepsal wordovský dokument pro potěšení několika málo přítomných lidí. Neschopnost uspořádání demonstrace v období lázeňské sezóny je svalována na komickou periodičnost, kdy jsou jednotlivé akce měsíc co měsíc prováděny v některém z českých, moravských nebo slezských měst a náhoda tomu chtěla, že zrovna 18. duben vyšel na severočeské Teplice. Opravdu této hloupé výmluvě bude někdo věřit?

ivcrn_teplice2
Martin Konvička čte dopis údajného egyptského křesťana

Ve slovech sexisty zaznívají petrodolary a dochází k pokusům o manipulaci s myslí přítomných demonstrantů, kdy je na světlo světa vytahována idea ateismu skálopevně věřícího, že věda nahradí zastaralé modloslužebnictví, ve kterém nábožensky cítící jedinci odstoupí od svých zvyků a přizpůsobí se umělohmotně nabízenému konceptu. Docentovi z Jihočeského kraje ani na okamžik nedochází, že kdyby došlo k realizaci jeho snů, dostaly by mnohem větší prostor nejrůznější radikální formy aktivismu, jež by skutečně mohly změnit svět k horšímu.

Jako nějaký fetiš z kalhotek náctileté studentky je na improvizovaném pódiu vytahována jedna lež a polopravda za druhou, ve které všechna náboženství nemají politické ambice, zatímco ten islám není ničím jiným, než politickou doktrínou, proti které bartákové, konvičkové, jandové, smidtové a další usilovně bojují. Samozřejmě, každé náboženství má celospolečenský, tedy také politický dopad. Krajně pravicový radikál nového střihu za pomoci simultánně tlumočeného dopisu Egypťana opět radikálním způsobem démonizuje islám, ve kterém se podle Konvičky musíte podřídit, nebo se nechat zabít. Celý proslov připomíná slovní hříčky Henleinovců, kteří totéž říkali o Židech, nebo Češích, jež viděli jako své zapřísáhlé nepřátele na život a na smrt.

Tepličtí obchodníci by nejspíš nesouhlasili s Konvičkovými slovy o odrbání nevěřících, nebo o napojování všech muslimů – lázeňských hostů do místního podsvětí. Copak hlavní postava extrémistů vedených na Ministerstvu vnitra jako velmi nebezpečná, stát ohrožující organizace, byla na návštěvě uvnitř takového podsvětí? Slova IVČRN ani tady nejsou daleko od tvrzení henleinovců, nacistů, jež podobně špinili židovské obchodníky, aby odradili ostatní od nakupování v židovských obchodech. Skupované pozemky v severočeském městečku jsou v pokroucených myslích radikálů předobrazem islámské kolonizace, vůči které se krajně pravicoví radikálové samozvaně pasují do rolí novodobých křižáků, asertivních káfírů.

ivcrn_teplice_napadeni_anarchistu1
Skupinka ultrapravicových radikálů se chystá napadnout anarchisty

Pokud se muslimové nepodřídí, poté přijde Konvička se svou partou zaručeně česky vyhlížejících kmetů a začne přebírat filipínské služky, muslimské ženy i milenky muslimů. Možná i proto se IVČRN dalo na odislamizovávání, a také proto Bea, s Lucií i Petrou poučují, proč je správné nebýt muslimem. Islám v České republice nechceme, by velmi rád do politiky, a proto se na ideové konferenci s padesátkou přívrženců z řad extrémistické a xenofobní scény domluví jak dál, aby z klesajícího hnutí vznikla politická síla. Podobné taneční čtverylky ultrapravice kolem vlivných, extrémismu nakloněných lidí jsou velmi nebezpečné. Stačilo by pohlédnout na německý nacismus a podporu průmyslníků poskytovanou Adolfu Hitlerovi. Všichni víme, jak to nechvalně dopadlo.

V současnosti se rodí něco velmi podobného a tajné služby by takovému směřování měly včas zabránit. Tragikomický je osud v článku již zmiňované Beatrice Radosy. Tato žena, pokud odhlédneme od její praxe erotické masérky pánských prostat, přináší do IVČRN kus osobního příběhu, na který velmi dobře slyší extrémismu nakloněné publikum.

Bez názvu - 1
Zdroj: http://www.eroticke-masaze.cz/eroticke_masaze/beamasaze-masaze-praha_2

Umělohmotně je vydávána jako cíl islámských vrahů, i když její adresa je jednoduše dohledatelná, stejně tak její mobilní číslo s dalšími potřebnými kontakty. Člověk aby se pomalu divil, že tato ženština je mezi živými. Zahalená žena se v podání Radosy separuje, zatímco je islámem šikanována, když nemůže dát najevo svou nahotu. Je zajímavé, že stejná, na kůži oholená mluvčí nezmiňuje Vatikán, kde se při diplomatickém styku žena musí zakrývat vlasy a stejně tak je zajímavé, že stejná Radosa nezmiňuje ultra-ortodoxní židy, jejichž ženy se také zahalují.

ivcrn_teplice3
Beatrice Hekaté Radosa

Radosa má zážitek se skupinkou Arabů z Letiště Václava Havla a neváhá svou příhodu přetlumočit hrstce postávajících lidí. Pracovníci letiště nevěděli jak předat mužům jejich ženy, a proto je islám pro deislamizovanou masérku velmi nebezpečný. Bea se oprostila od multikulturalismu, a dokonce za své umělohmotné náboženství přijala krajně pravicovou ideologii, kvůli které neváhá a pokouší se s pomocí jednotlivých konferencí a povídání přesvědčit všechny ostatní, aby udělali totéž, protože nenávist této ženě přinesla duševní svobodu politické nekorektnosti Veličky, Matějky a dalších. Kurdky s Jezídkami jsou považovány za hrdinky dne, zatímco Beatrice zapomíná například na kastovní řád Jezídů, kde žena může být ukamenována, pokud si vezme muže z nižší kasty nebo mimo jezídské prostředí. Na adoraci Jezídů je vidět jednobarevné, účelové vidění problematiky, kdy nejde o bezpečnost ženy a ochranu její svobody, ale o ochranu krajně pravicové ideologie, kde křesťanství je společně s náboženstvím ateismu jedinou možnou variantou správné společnosti bez ohledu na postavení žen, či kohokoli potenciálně slabšího.

Pan Inženýr Barták je skutečně smutným příkladem kultury a lidskosti v Česku. Možná proto, že není tak mediálně známým, i když má na sebe přepsanou doménu Czech Defence League a je veden jako šéf stejnojmenného občanského sdružení, používá ve svých proslovech nejagresivnější rétoriku.

ivcrn_whois
Doména czdl.cz byla 15.10.2014 z Konvičky přepsána na Bartáka. Stejně tak předsednictví v občanském sdružení Czech Defence League

Zkouší dohnat to, o co se Konvička kvůli politické kariéře dopustit nemůže. Postoj rozkročmo doplněný o tvrdé věty přivádí diváka do období devadesátých let minulého století, kdy ultrapravicoví extrémisté bez skrupulí brojili vůči Romům, Vietnamcům a dalším minoritám. Jako kořist, trošku prošlá kost na provázku, je předhazována protiústavní petice proti uznání Ústředí muslimských obcí. Xenofobové si laciným trikem, pochybnými sedmi tisíci hlasy z Teplic pokoušejí poklepávat na rameno, aby před přítomnými novináři vykreslili sebe sama za veleúspěšnou organizaci. Teplice jsou v Bartákových očích laboratoří České republiky, se kterou by si osazenstvo IVČRN mile rádo zaexperimentovalo. Zkusí, co projde a co ne, aby i na jiných místech rozšiřovali krajně pravicoví radikálové svou nenávist v daleko větším měřítku.

ivcrn_teplice4
Jiří Barták

Barták, zrovna tak Konvička, velmi dobře vědí, že jediná věc, která přitáhne k IVČRN a potažmo také k Czech Defence League více médií a zvědavců, je organizování protiústavního vyvolávání islamofobní nenávisti v severočeských Teplicích. Doslova teskní po tom, aby na některé z akcí došlo k násilným střetům, protože násilí Martina Konvičku s jeho organizací drží při životě. Protože IVČRN nemá co nabídnout, je Bartákem znásilňována kauza tzv Třešňákova mrakodrapu, proti kterému se islamofobové postaví. Bojem vůči výškové budově chtějí v Teplicích extrémisté z IVČRN přilákat na svou stranu ty prozatím nepřesvědčené. Je tu opět obstarožní plán, v němž je nesouvisející téma použito jako gesto sounáležitosti, za které se neoficiálně požaduje loajálnost a ochota naslouchat ideovým myšlenkám krajně pravicové ideologie. Barták na konci svého proslovu vyzývá ostatní k šikanování muslimských komunit a také bez zaurdění na tvářích přiznává, že Barták s Konvičkou dělají totéž.

[embedplusvideo height=”311″ width=”500″ editlink=”http://bit.ly/1yF3g8x” standard=”http://www.youtube.com/v/fbcz3VWXiKI?fs=1″ vars=”ytid=fbcz3VWXiKI&width=500&height=311&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=0&chapters=&notes=&lean=1″ id=”ep8857″ /]

Artur Fišer představil Tepličákům své xenofobní já, kdy se proslov „profesionálního žida“, jak byl tento muž na předchozí demonstraci nazýván, ideově na chlup podobal proslovům nacistů z dob před druhou světovou válkou.

někteří z vás namítnou, že muslimové přináší zaměstnanost a investice. Což je pravda. Ale….zamysleli jste se někdy nad tím, že když tu nebudou muslimové, bude investovat někdo jiný? Že když se tu nebudou léčit muslimové, přijede jiná spořádanější klientela….“, prohlásil Fišer před přítomnými demonstranty.

ivcrn_teplice5
mluvčí IVČRN Artur Fišer

IVČRN se už ani netají tím, že za nepřítele vidí každého muslima. Tedy i toho, co odmítá Islámský stát. Dokonce i toho, kdo odmítá šáriu, wahhábismus, zakladatele neohanbalismu Tájmiju……..i v tomto se slova IVČRN podobají na chlup nacistickému smýšlení, kdy všechno židovské bylo špatné, jenom proto, že to bylo židovské, nyní muslimské.

Ideál společnosti ve světlech IVČRN představuje nacionalismus a například takový domov nemusí být místem vhodným pro všechny. Možná proto jeden z přítomných mluvčích byl představitel nacionálně zaměřené politické strany Domov, David Štěpán. S černými brýlemi na očích nevědomky signalizuje svou vnitřní touhu být oddělený od protiislámského tažení, zatímco sám možná tuší, že díky protimuslimskému tažení dokáže být v Teplicích trošku viditelnou osobou. Ze slov je patrné, že by předseda Domova nejradši lidská práva všem muslimům odebral, protože oni se taktéž podle Štěpánovy mysli nechovají k druhým uctivě. Halal, kvůli němuž se průměrný islamofob mění v zuřivého fotografa, se opět dostává na pořad dne. Ale židovská porážka zvířat není na demonstraci zmíněna ani jednou. Opět tady nejsou důležitá zvířata, ale symbolika, kvůli které se „domovnická“ strana klidně ideově spojí na malý okamžik s IVČRN.

ivcrn_teplice7
předseda strany Domov David Štěpán

David Štěpán se pokouší o demagogický rozhovor s minidavem přihlížejících. Je jasné, že jediná odpověď z davu bude vyznívat kladně. Začíná se slovy: „chceme si dál nechat od těch muslimáků lhát?“, načež lidé odpovídají „ne“. Pokračuje „to přeci nechceme. Chceme, aby nás okrádali? Chceme, aby nás časem začali beztrestně vraždit?“, lidé odpovídají znovu „ne“ a Štěpán jako zdárný demagog pokračuje: „potom máme teda jedinou možnost říci ne. Dokud vy se nevzdáte takových barbarských zákonů, tak tady prostě nemáte co dělat“.

Předseda Domova si nejspíš neuvědomil, že svými slovy podněcuje k rasové nesnášenlivosti a měl by za své lavírování na hraně zákona být taktéž vyšetřován policií. Protože v demokracii by nikdo neměl nikoho vůči druhému ponoukat. Přeřeknutí Jany Volfové na konci demonstrace bez obalu řeklo víc, než všichni řečníci předtím. Větou: “to nejsme my, kteří chceme svobodu, rovnost a právo a proto jsme tady“ sdělila celý základ ideologie Konvičkova Islámu v ČR nechceme i velmi blízké Czech Defence League. Právě proto by demokracie, policie, tajné služby měly proti Konvičkářům zakročit, protože oni přinášejí do republiky staré pořádky krajně pravicového extrémismu, který do moderního světa jednoznačně nepatří.