Bartoš, Magát i Vandas ukázali, že jsou stejní. Defraudují antisionismus, aby nebyli za antisemity

DSSS, Bartoš a Magát jsou naprosto stejní. Všichni vyznávají nenávist vůči Židům a všichni jsou ochotni klidně papouškovat neschopné mantry o genetické nadřazenosti bílých nad ostatními. Je to vidět na chování z posledních dnů, kdy Vandas dovolí vůdci slovenských neonacistů, aby řečnil na Staromáku a Bartoš se následně rozplývá nad tím, že nedělníci oficiálně přistoupili k propagaci antisemitismu.

Magát říká, že není proti Židům, ale zároveň uznává teorie o “židovládě”, židovských novinách, živodvských ministrech, jež následně vládnou bílému Čecháčkovi pod Řípem. Jsou to slova hodná leda tak na několik pohlavků. Průměrný znalec genetiky se během projevu vůdce Akční skupiny Vzdor Kysuce musel popadat za břicho. Volá po ochraně genofondu za pomocí uzavření české kotliny před cizáky, aniž by si ve své absolutní nevzdělanosti přiznal, že degeneraci rodu se nejlépe odolá, pokud se žena spáří s nejvzdálenějším cizincem s odlišnými geny.

Ashampoo_Snap_2015.08.10_02h13m27s_004_

Magátovi nezáleží na genofondu, dokonce ani na národu…..Magátovi záleží na projevech nesnášenlivosti, rasismu, antisemitismu a hlavně na sobě samém, kdy se v médiích píše, že Magát řekl to a ono. Nebo,  že Magát se svými polovojenskými opičkami pohrozil tomu, či onomu…….Akčná skupina Vzdor Kysuce je založena na principech Pravého sektoru v Ukrajině. Samotný Magát obdivuje řecký Úsvit…..webové stránky vzdorařů se netají tím, že své výcvikové tábory zakládají a řídí jak podle zásad banderovského Sokola, tak zásad řeckých neonacistů z Úsvitu.

Demonstrace z 8. srpna 2015 ukázala mnohem víc, než jen dramatické scénky islamofobie, antisemitismu, eugeniky a radosti z degenerace genofondu přítomných demonstrantů. Ukázala blízkost extrémistů, kdy jeden se snaží navazovat na československý fašismus, zatímco ten druhý se jako přidavač na stavbě snaží uchytit na činnosti jiných, pozvaných například z nedalekého Slovenska. Přítomní pánové se kromě vyvolávání rasové a náboženské nesnášenlivosti, pokoušeli také o degradaci antisionismu, který umělohmotně zkoušeli přebarvit na ryzí podobenství antisemitismu.

Ashampoo_Snap_2015.08.10_16h18m23s_001_

Antisionismus není o útocích vůči Židům nebo židům. Není o dominanci genů, eugeniky a přemýšlení o lidech jako o méněcenných šmejdech na slunci. Antisionismus je o odmítání ultranacionalismu a slov označujících Židy jako vyvolený národ na Blízkém východě, protože taková vyvolenost je následně alfou a omegou apartheidu, rasismu a odmítání mezinárodních smluv. Antisionismus není o teoriích o “židovládě, židomédiích”. Antisionismus je pro svobodu slova v Izraeli. Ovšem nikoli o takové svobodě slova, aby beztrestně docházelo k prezentaci neonacismu, rasismu, extrémismu. Antisionismus není o přáních vymazat Izrael z mapy světa. Antisionismus vnímá Stát Izrael jako jakýkoli jiný stát na Zemi. Ten sice vznikl na základě sionismu, utlačovatelské víry usilující o vysídlení původních obyvatel. Ale je nutné vnímat realitu. Izrael existuje a má právo, tak jako každý jiný stát, na svou existenci, stejně jako na ni má Palestina. Antisionismus není o pálení vlajek Izraele, protože takové chování je projevem barbarství, kdy přestávají existovat rozdíly v pojmech jako je stát, národ, ideologie……Antisionista nemůže souhlasit s rasismem a zároveň poukazovat na rasismus v Izraeli. Antisionista volá po ochraně lidských práv, kdy sionismus odmítá jako další z druhů ultranacionalismu. Antisionista zavrhuje eugeniku i rozdělování lidí podle genů a rasové předurčenosti. Všichni jsme lidé z masa, kostí a krve, se stejnými právy. A právě tato práva antisionista hájí bez rozdílu, zda se jedná o Žida, afroameričana, Číňana, Čecha, nebo Slováka.

Tohle všechno Magát, Bartoš a Vandas nechápou. Je pro ně nemožné pochopit, že odmítání ultranacionalismu je třeba pro lepší život na světě, proto oni samotní jsou zosobněním ultranacionalismu a díky němu si žijí ve svém boji za bílý svět. Raději svůj antisemitismus přebarví na antisionismus, protože to zní mnohem lépe, než nějaký antisemitismus.

A právě kvůli takovým lidem, jako je Magát s Bartošem i Vandasem, sionismus vznikl. Evropští Židé v diaspoře použili ultranacionalismu, aby mohli lépe a snadněji čelit antisemitismu, který v 19. století a do první poloviny 20. století na Starém kontinentě panoval. Židovský ultranacionalismus, obecně nazývaný jako sionismus, zneužil Hebrejce, Izraelity i Judejce k falšování dějin, kdy vznikaly mýty, lži a hlavně pohádky o kontinuitě i dlouhodobém majoritním výskytu Židů jako národa mezi nebezpečnými Araby. Židovští ultranacionalisté vymýšlejí lži, aby překonali texty z Tory, zatímco českoslovenští ultranacionalisté lžou, aby udělali dobře svým následovníkům.

Je smutné, co se všechno může v této společnosti ještě stát. Nebezpečí holocaustu je stále živé a tíživé. Bartoš s Magátem i Vandasem jsou toho reálným důkazem. Osmého srpna to byla pouze slova…..ale všechny hrůzy začínají slovy a mohou končit továrnou na smrt. Antisionista nemůže nikdy souhlasit s holocaustem. Nemůže jen tak mávnout nad chutí současných extrémistů povraždit nebo uzurpovat lidi. Extrémisté jako Magát, Bartoš, Vandas a další nepatří do veřejného prostoru. Jsou potencionálním ohrožením každého z nás.