IVČRN i Blok proti islámu díky saudskoarabskému wahhábismu mohou propagovat nenávist

Islám v ČR nechceme dnes ráno ukázal, že bez obtíží poruší vyhlášky, pokud se jim zachce. Ve jménu nenávisti rozmístili po Praze figuríny “ukamenovaných” žen. Neoficiální platforma Martina Konvičky se rozhodla pro rozšiřování strachu a nenávisti. Zatímco s plackou na plecích čekají Konvičkovci na pohlcení parlamentním Úsvitem, děsí veřejnost lží, polopravdou a účelovým výkladem svaté knihy muslimů. Chovají se stejně, jako ti, jež ve svých facebookových příspěvcích kritizují. 

[quote_center]Nechovají se jinak, než se chovali fašisté v období první a druhé republiky. Démonizují a nasazují satanovu hlavu na objekt své nenávisti.[/quote_center]

Z ideového hlediska není daleko od Letné polité prasečí močůvkou a figurínou pomatlanou červenou barvou, oblečenou do sukna bílé barvy. Obojí je projevem neúcty k zákonům a obojí je projevem extrémistického postoje přivádějícího nelidství přímo do prostředí hlavního města Česka.

ivcrn_busta
Busta IVČRN byla doplněna komentáři s polopravdivými tvrzeními

Mluvčí IVČRN, Artur Fišer, se rád při demonstracích nechává nazývat “profesionálním Židem”. Vystupuje ve svých projevech velmi extrémisticky a pokaždé neváhá muslimy obvinit z chutě podřezat nejbližšího čecháčka v okolí. S plackou IVČRN vyráží do čajoven blízkých HateFree, aby následně na sociálních sítích sepisoval dalekosáhlé litanie o tom, jak nebyl číšníkem obsloužen. Samozřejmě, celý příběh komentuje tak, aby si lidé domnívali, že nechuť podat islamofobovi pivečko byla zaviněna židovským původem, a nikoli radikálními názory, s nimiž se Artur Fišer netají.

IVČRN(Islám v ČR nechceme) je diskusní platformou na sociálních sítích, Blok proti islámu(BPI) je politickým uskupením, jež bude v nejbližších týdnech pravděpodobně asimilován do struktur Úsvitu – národní koalice, ve kterém se již dnes částečně neoficiálně nachází. Islamofobové účelově spojují domácí násilí, kmenové zvyky s islámem, protože se jim to hodí do krámu( spojování ženské obřízky s islámem, spojování domácího násilí s islámem) Zároveň zapomínají na Čechy, kde dochází doslova k rozkvětu domácího násilí i sexuálního zneužívání dětí. Mají být snad tyto přečiny nechutnosti spojeny s křesťany a Biblí? Kdybychom uvažovali podobně jako IVČRN a Blok proti islámu, zcela jistě by tomu tak bylo.

[quote_center]Krajně pravicové organizace z obecného pohledu přinášejí krajně pravicový populismus.[/quote_center]

Zaměřují se na interakci s lidmi a zcela instinktivně volí mezi nižší a střední třídou. Ne jinak tomu je u IVČRN i BPI. Předem předpokládají nižší úroveň vzdělání, často doplněnou o příklon k extrémním formám řešení, kde národ a nacionalismus sehrávají jednu z hlavních myšlenkových rolí. Islamofobie je antisemitismem dneška. 

Židovského nepřítele krajní pravice z počátku dvacátého století vystřídal muslim, nebo Islám. Po více než sedmdesáti letech se i za podpory politiků dostává do mainstreamu debata o střetu kultur, kdy muslim, islám, nebo imigrant představuje ohrožení evropské kultury, proti níž je třeba bojovat za pomocí nejrůznějších nástrojů. Někteří sionisté po boku islamofobů, neonacistů i čecháčkovských fašistů bez obtíží demonstrují proti Koránu, protože oficiálně se krajně pravicový spolek od neofašismu i neonacismu distancuje, i když ve své podstatě nedělá nic jiného, než neofašismus i neonacismus v nejrůznějších formách propaguje. IVČRN s Blokem proti islámu se chce udržet při životě, a proto zkouší předvádět nejrůznější představení, jakými je například lanem svázaná figurína zasazená do ulic Prahy.

[quote_center]Konvička se svými druhy zneužívá nelidskosti wahhábistického režimu Saudské Arábie pro své zviditelnění.[/quote_center]

Islamofobové jsou obecně rádi, že něco jako wahhábismus existuje, protože pouze díky umělohmotnému klonu z osmnáctého století mohou evropští náboženští radikálové bojovat proti předem vytčenému nepříteli, kterým není nikdo jiný, než islám. Dokumentují nelidskost pouštního království a roubují ji do těla islámu. Wahhábistu automaticky považují za typického muslima stejně tak, jako antisemité k propagaci zla zneužívali málo vyskytujících se extrémů uvnitř židovské komunity.

Při pohledu z tramvaje na Karlovo náměstí jsou náhodní cestující zděšeni z neumělecké ekvilibristiky islamofobních náboženských fanatiků, jež jiné náboženské fanatiky považují za hlavní předobraz více jak jedna a půl miliardové komunity muslimů.

[quote_center]Reálným nebezpečím pro Česko nejsou wahhábisté, ale lidé jako Konvička, Hampl, Okamura a spol. Ti totiž rozkládají nejen českou demokracii, ale také českou kulturu s českým národem.[/quote_center]

Rozebírají českou společnost, aby ji následně ve svých fantasmagorií poskládali podle svých snů a přání. Koncept “nové” krajní pravice se často, kromě sektářského stylu chování vůči svým členům, projevuje také neofašistickým smýšlením, jež se projevuje zejména šovinismem, rasismem, antidemokratismem. Ideál bílé rasy je povyšován na úroveň kulturní čistoty. A nejinak tomu je i v případě Konvičkova IVČRN i Bloku proti islámu, kde uprchlík je častován xenofobními výrazy.

Mluvčí IVČRN, Artur Fišer, ve svých prohlášeních cíleně lže, když tvrdí pro i|Dnes: “My upozorňujeme na islám, ne na muslimy, a opakovaně vyzýváme lidi ke klidu a odsuzujeme násilí.” Není to pravda. Stačí si přečíst proslovy IVČRN z některých demonstrací……stačí shlédnout videa z demonstrací IVČRN a hned je všem jasné, že IVČRN slovně cíleně útočí na muslimy a nikoli “jen” na islám. Viz nedávná demonstrace IVČRN v Teplicích.

[quote_center]Busty usazované fanatiky z IVČRN nejsou také ničím jiným, než podpůrnou akcí pro další demonstraci tentokrát pořádanou erotickou masérkou Beatrice Radosou[/quote_center]

Ashampoo_Snap_2015.08.12_17h34m01s_003_

Tato žena, pokud odhlédneme od její praxe erotické masérky pánských prostat, přináší do IVČRN kus osobního příběhu, na který velmi dobře slyší extrémismu nakloněné publikum. Demonstrace netáhne, lidé se na ni nehrnou a dokonce ani zapojení “Naštvaných matek” ničemu nepomáhá. Konvičkovci bustou  12. srpna 2015 zasáhli hned dva cíle najednou. Zaútočili na islám, pokusili se přimět Pražany k bezhlavé nenávisti a zároveň vytvořili reklamu pro blížící se setkání radikálů.