Kdyby zase někdo chtěl tvrdit, že Islám v ČR nechceme není rasistický

Organizace spojených národů kritizuje právem Českou republiku za diskriminaci Romů, xenofobii a rostoucí islamofobii, se kterou stát nedělá vůbec nic. Krajně pravicové názory dostávají stále větší prostor a je to vidět nejen na sdělovacích prostředcích, ale také na celkovém stavu společnosti, kdy se “podpultové” názory o podřadných rasách, nevhodnosti míšení etnik a ideové podřadnosti vybraných náboženství dostávají do veřejných debat.

Klerofašismus upřednostňující křesťanství před čímkoli jiným se zažírá hluboko do charakteru moderní doby. Politici přemýšlí, zda pomoci muslimům, nebo jen křesťanům……ve večerních zprávách se vedou jednostranné debaty o islámu jako potencionální hrozbě…….neinformovaný a naprosto nevzdělaný občan musí z toho všeho mít v hlavě velký nepořádek. Není divu, protože extrémismus dostává příliš mnoho prostoru. Krajně nesnášenlivé hnutí Martina Konvičky Islám v ČR nechceme přichází na projednání petice do prostor Poslanecké sněmovny Parlamentu Česku republiky a nikomu nevadí, , že příchozí lidé nad hlavami mávají vlajkami a transparenty vyzývajícími k náboženské nesnášenlivosti.

Ty se jen tak nonšalantně válejí po zdejších lavicích, jako kdyby se nejednalo o nic závadného. Veřejně tím docházelo ze strany parlamentářů k toleranci náboženské nesnášenlivosti, jež se na jedno jediné odpoledne stala součástí projednávané petice. Žádný poslanec nepovstal…..dokonce ani úředník z pozvaného ministerstva. Všichni civěli na přeškrtlou mešitu a nikoho nenapadlo ten kus urousaného fáboru odstranit.

Právě takové okamžiky jsou pro demokracii nebezpečné. Islám v ČR nechceme veřejně prezentoval svou nenávist, stejně jako nyní se ji snaží prosazovat v Bloku proti islámu na politickém kolbišti v přátelství s jinou stejně xenofobní stranou Úsvitem národní koalice. V demokracii by mělo být naprosto běžné ochraňovat základní lidská práva, mezi která patří právo na náboženské svobody. Zcela automaticky by mělo docházet k potlačování těch, jež volají po odebírání těchto práv. To se v současnosti neděje. Mluvčí na demonstracích klidně mohou vyzývat k náboženským nenávistem. Mohou klidně útočit na muslimy a nazývat je hrdlořezy čekajícími za rohem s ostrým nožem v ruce, protože policie pouze stojí a nekoná, i když by konat měla.

Islám v ČR nechceme, ani politická sekce Islámu v ČR nechceme(Blok proti islámu) do demokracie nepatří a měl by být na základně platných zákonů rozpuštěn a jednotliví aktéři by měli být hnáni ke zodpovědnosti za pronesená xenofobní a ostře nesnášenlivá prohlášení jak vůči muslimům, tak vůči jiným minoritám, jež stojí v cestě těchto představitelů nové krajní pravice.

OSN označila Islám v ČR nechceme za hlavního iniciátora islamofobie v Česku. Organizace spojených národů má pravdu. Stejně tak má pravdu, že dochází k diskriminaci, rasismu vůči Romům a následně také k diskriminaci uprchlíků, s nimiž je zacházeno jako s kriminálníky. Pokud by byl ministr pro lidská práva skutečným obhajitelem toho, co si dal do názvu svého ministerstva, musel by jak s islamofobií, tak s diskriminací Romů a uprchlíků něco skutečně dělat.

Islám v ČR nechcem je velmi nebezpečná organizace. Kromě islamofobních názorů, má také názory rasistické. Vypovídá o tom diskuse členů Islámu v ČR nechceme. Při jejím pročítání se skutečně člověk musí stydět za to, že je Čechem jako ti diskutéři z Facebooku. V domnění anonymity webu si pouštějí rasismus na špacír a adminové skupiny takové příspěvky nechávají být. Dokonce vysoký představitel Konvičkova týmu extrémistů, Jaroslav Formánek, se ostře vyjadřuje vůči Romům

Ashampoo_Snap_2015.08.30_05h43m13s_031_

Pokud na to máte dostatečně silný žaludek, můžete si celou debatu islamofobních extrémistů ze skupiny Islám v ČR nechceme – diskuse prohlédnout v následujícím videu:

[embedplusvideo height=”404″ width=”500″ editlink=”http://bit.ly/1hM70OA” standard=”http://www.youtube.com/v/3zNMXS8qeao?fs=1″ vars=”ytid=3zNMXS8qeao&width=500&height=404&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=0&chapters=&notes=” id=”ep2091″ /]