Miloš Zeman je výkladní skříní nacionálního bolševismu

Kdyby Jaroslav Hašek žil, měl by z Miloše Zemana radost. Bravurně popsaná povaha čecháčkovství stále žije. Má své místo na Pražském hradě a téměř každý den ukazuje, jak hluboko dokáže klesnout. Nacionální bolševismus, na internetových diskusích zaměňovaný za názor lidu, cení na okolí ušpiněné zoubky, zatímco se na poločistém ubrusu snaží toaletním papírem setřít poslední zbytek lidství.

Český národ dostává díky hradním extempore velmi bizarní podobenství. Umaštěný alobal od řízku, zabalený kdesi ve hvozdech Vysočiny, si nárokuje místo na slunci. Ponižuje současnost, ohýbá minulost a nejradši by určoval dokonce i neexistující budoucnost. Čechové díky tomu v zahraničí vypadají jako burani, pitomci, rasisti, nevzdělanci a štamgasti hospody U Pinkasů.

Ale to vůbec nevadí, protože přesně takoví jsou čecháčkové šikující se do nacionálně bolševických uskupení, jakými jsou HJolešovická výzva, či nejrůznější prozemanovsky orientující se subjekty, kterým není zatěžko spojovat se s neofašisty prvorepublikového nebo novátorského ražení. Demonstrují si proti banderovcům, a přitom s radostí navštěvují demonstrace DSSS nebo Adama B. Bartoše. Teskní po zaniklém Československu a přijímají diktátorství ruského Putina, protože strýček Sam je pro milovníky všeho slovanského největším satanem na světě, jemuž dokáže čelit jen udatný lovec tygrů z Kremlu.

Nacionální bolševik nemá daleko ke krajním řešením. Lidé pohybující se kolem Holešovské výzvy zakládají občanská hnutí, neformální subjekty, s pomocí nichž se snaží obživovat neofašistické sny o rasové čistotě. Jedním z nich byl Pochod Bohemia, který za pomoci sněmů měl připravovat cestu k očištění národa od Romů, zdravotně postižených a cizinců s českým občanstvím. Holešovská výzva nejspíš stojí také za Svobodným vysílačem, na kterém nedávno obhajoval svůj rasismus slovenský neonacista Magát. Tvůrci a provozovatelé Svobodného vysílače jsou rovněž fanoušky Miloše Zemana a stáli za peticí podporující Miloše Zemana.

Nejvlivnějšími a nejčastějšími podporovateli důchodce z Vysočiny jsou nacionální bolševici. Svět těchto politických klonů socialismu a neofašismu je plný podivností. Zejména také o nich pan prezident hovořil ve svém prvním projevu a zejména také jim je určena prezidentská politika buranství.  Nacionální bolševici vůbec neočekávají, že by jejich idol cokoli splnil. Chtějí fangli ideologie zabalenou do celofánu převázanou rudou stužkou.

Díky Zemanovi se do večerních zpráv a na jednání vlády dostává arogantní, sebestředný, rasismem a nesnášením čehokoli slovanského zabarvený nacionální bolševismus. A to je nejdražší deviza, kvůli které jsou lidé ochotni přehlédnout téměř cokoli. Je to patrné na nejrůznějších reakcích na sociálních sítích.

Repliky čecháčkovských egoistů by se daly roztřídit do následujících bodů:

  • Je moderní na Miloše házet špínu.
  • Lepší mít takového prezidenta kterej ma realnej pohled na svět je z lidu. Karel? Ten s náma nemá nic společného a byl velice pro přijímáni uprchlíků a prohlásil, že si je máme ubytovat doma. Já su za Miloše rád a hambu nám nedělá
  • Voni ti vobyčejný český lidičky nemaj zastání!!! A ty zlý vědátoři jsou proti nám taky!!! Já bych je hnal k pásu nebo do uranovejch dolů!!! Miloš dělá politiku pro vobyčejný Čechy

Nacionální bolševici, ale také ti, co nemají vzdělání a myslí jsou blíž k extrémním a ultranacionálním způsobům řešení problémů, považují nacionální bolševismus za myšlení obyčejných lidí, protože hypotetický obyčejný člověk zůstává v neuronech nevzdělaných zahleděný do sebe sama, přemýšlí nad svými potřebami a nezajímají ho nějací uprchlíci, protože by mohli ohrozit bytí neexistujících obyčejných lidí, dolního deseti milionu spoluobčanů, o kterých při své inauguraci Miloš Zeman hovořil.

Pravidelné slovní projevy hlavy státu ukazují, jaké by nikdy Česko nemělo být. Takové manýry skutečně do moderní demokratické společnosti nepatří.