S Okamurou přichází do Teplic Bartoš a možná i spolupracující Konvička

Je komické sledovat hru nacionálů na nic než návod. Vedle urputné hry na stoprocentní chlapáky bojující proti homosexuálům nesmí chybět návštěva severočeských Teplic. Tam se lídr partaje spojí s místními extrémisty, aby se mohl přiživit nad tím, co dávno započala Lenka Šimáčková v Šánovském parku. Sexy venčení čtyřnohých miláčků přitahuje nejen média, ale také politické populisty v okolí.

Extrémisté, lidé nakloněni nacionální nenávisti s telefonem nebo foťákem v ruce korzují veřejným prostranstvím, aby vyfotografovali tamější lázeňské hosty v časech odpočinku. Ženy v burkách, niqábech vyvolávají v dušičkách místních domorodců pocity zla, jemuž místní čecháčkové čelí za pomoci charismatického xenofoba Tomia Okamury. Přítel Adama B. Bartoše se zapůjčeným psiskem prochází městem….sem tam vrhne do davu salvu neochvějných mouder, aby následně o několik dní později samotný šéf Národní demokracie potěšil “Kuberovo panství” svou návštěvou. Byl by hřích, kdyby všeobjímající obživovatel čecháčkovského fašizování nevyužil situace k založení místní stranické pobočky.

Ashampoo_Snap_2015.08.01_13h29m15s_005_

Petr Peroutka, jedna z hlavních osob organizujících procházky severočeskýmki Teplicemi píše “Včerejší procházka byla super. Jsem docela rád, že jsme se distancovali od IVČRN, jen ti novináři nás zastavili příliš brzo. Snad příště bude víc prostoru a projdeme celým Šanovem tam a zpět.“…….. Kratičké vyjádření ukazuje víc, než autor původně chtěl. Jednotliví představitelé protestů proti muslimům chtějí být viděni v místních novinách. Peroutka už jednou informoval Českou televizi o tom, jak je pro Peroutku a jemu podobným lidem zatěžko, když v Šanovském parku a přilehlém okolí potkává lázeňské hosty z Blízkého východu.

Ashampoo_Snap_2015.08.01_14h49m57s_009_

Aktivisté využili přízně Okamury, protože se jim líbí xenofobní politika nové partaje. Samozřejmě, místní velmi dobře vědí o přátelském vztahu s antisemitou a xenofobem Adamem B. Bartošem, ale to je nepodstatné, protože kvůli nenávisti vůči všemu židovskému nepřipadá v úvahu spolčování se Konvičkou a myšlenkově přidruženými sionisty čas od času remcajícími na konvičkářském potlachu.

Ale……takto může uvažovat jen ten, kdo nezná styl uvažování mužíčka, jež členy své partaje sbírá jak u stalinistické mládeže, tak u dělnické mládeže nebo pohrobků Sládka.

Ashampoo_Snap_2015.08.01_13h33m28s_006_

S Okamurou přichází Bartoš a s Bartošem pčichází jako kachnička na provázku vstřícnost vůči IVČRN a Bloku proti islámu. Za určitých okolností je ochotný přehlédnout “profesionálního” Žida Fišera i další stoupence židovského etnika, proti kterému každý den brojí. Tepličtí nacionálové mají s Bartošem mnoho společného. Pokud necháme stranou lásku k nenávisti vůči všemu nečeskému, poté oba dva extrémistické subjekty volí hoaxy i polopravdy k očerňování ideových nepřátel. Tepličtí extrémisté  říkají “Arabové v Šanovském parku kopou do psů, shazují děti z kol, sexuálně obtěžují ženy, dělají nepořádek.“……Bartoš tvrdí, že “světu vládne židovláda. Staří židé pijí krev mladých chlapečků a řídí politiku ve státě“…… jedno lživé a nepravdivé tvrzení střídá druhé.

Ashampoo_Snap_2015.08.01_14h34m18s_008_

V ovzduší visí občanské sdružení. I proto se místní nacionálové řadí do stran a uskupení, aby mohli ovládat dění ve městě podle svých potřeb. Bartoš, stejně tak Okamura vidí v Teplicích ideovou základnu, ve které by mohli získat dostatečný počet hlasů. To také bude nejspíš hlavní důvod k tomu, proč se spojit v jeden jediný spolek. Organizátoři venčení psů veřejně sice odmítají, že proti muslimům nic nemají, zároveň však na sociálních sítích kladně reagují na článek o islamizaci Teplic

Ashampoo_Snap_2015.08.01_14h57m54s_010_

Severočeská města se před více než sedmdesáti lety stala baštou henleinovců a tenkrát velmi rozšířeného antisemitismu. Pokud to tak půjde dál, stanou se Teplice baštou islamofobie s následně ruku v ruce také hlavním ideovým středobodem krajně pravicové politiky. Duchcov, ve kterém kraluje Vandasova DSSS, se nebude muset cítit sám. To je velmi nebezpečné a může se to vymstít nejenom severním Čechám, ale také celému zbytku republiky.