Adam B. Bartoš by měl pro partajníky zavést školení “Jak správně držet vlajku”

Setkání radikálů Bartošovy Národní demokracie bývají dobrou příležitostí k pobavení. Nacionalismem nabujení odpůrci muslimů, imigrace a především všeho nečeského s železnou pravidelností dokazují, jak moc a jak vážně berou všude proklamované češství. Jiřímu Slámovi berou patent na Blanické rytíře, zatímco s atrapami štítů a vlajkami naruby korzují napříč trapných průvodů. 

Přísahu z Vyšehradu stoupenci nejznámějšího antisemity znají a zvládají s menšími komickými vložkami docela obstojně. Zato v symbolech české státnosti plují “bojovníci proti vetřelcům” jako leklí kapři v předvánočních kádích. Levá ani pravá strana pro ně není určující, a proto bez obtíží zprzní symboliku milované republiky. Kdo by si všiml nějakého směru, když i milovaný zakladatel všepojímající partaje přibírá mezi členy jak milovníky stalinismu, tak kované neonacisty s nacistickými ideály v mysli. Inu, spojování napříč radikalismu si žádá své oběti. A tou se stává na veřejných shromážděních vlajka Čechů.

Ashampoo_Snap_2015.11.08_19h55m36s_003_
Zdroj: Internet. Demonstrace 15.8.2015

Možná by měl Adam B. Bartoš zapracovat na vlastenectví. Stačilo by nahradit některý z letáčků s imigrantem Arnoldem Schwarzinegrem obyčejnými instruktážními pokyny jak správně držet zástavu národa, jehož památku se Bartoš po svém jal obhajovat. Tak především, modrý klín v horizontální poloze vždy směřuje zleva doprava a nikoli naopak. Červený proužek vespod Národní demokracie 15. srpna 2015 zvládla, ale blíží se osudové datum 17. listopadu, a tak nez´častněné diváky Národní demokracie zcela jistě pobaví některými vtipnými akcemi. Pokud by na to neměli straníci dostatek sil, mají po ruce zakládajícího člena neonacistické kapely Conflict88 Tomáše Ortela………ten má s držením české vlajky naruby dobrou zkušenost.

Ortel na neonacistické demonstraci v Plzni 24. srpna 2013