Marek Obrtel je Národní demokracii vděčný za myšlenku zakládání domobran

Obrtel 17. listopadu 2015 podpořil militarizaci extrémistické scény. Co by se také od radikálů hrajících si na československé záložáky dalo očekávat. Spojí se s kýmkoli, protože nutně potřebují co největší dav, aby mohli provozovat své velmi nebezpečné hrátky na válku. Militaristická cvičení na zastavování uprchlíků v khaki oblečení je nyní nahrazováno touhou pasovat sebe samotného do role generála všech neofašistických bojůvek, jež pod pláštíkem extrémistických organizací vznikají. 

Ozbrojování, ochota porušovat zákon nahrazováním armády u hranic, rozšiřovaní nenávisti vůči menšinám, nekřesťanům…..to všechno do demokratické společnosti zcela jistě nepatří. Ale lidé pod taktovkou Bartošovy Národní demokracií nemohou být demokraty. To je patrné na první pohled. Zatímco samozvaný velitel extrémistů – vojáčků hovoří, za zády se prsí neonacista Pavel Matějný a několik metrů opodál vlaje klubový prapor velmi podobající se fangli nacistického Německa.

Ashampoo_Snap_2015.11.19_19h20m40s_008_

Národní demokracie by velmi ráda dostala punc ozbrojenosti, ale napřímo to udělat nemůže, a tak nabízí spolupráci například Československým vojákům v záloze. Možná se také dočkáme obrázků podobných těm ze setkání Hitlerových pochopů z třicátých let minulého století, kdy předseda partaje hovoří, zatímco jasně označení ozbrojenci postávají opodál, aby zajistili šéfovu bezpečnost a usadili nesouhlasné hlasy mimo dění psychedelicky vyhlížejícího řečníka.

Českoslovenští vojáci v záloze představují kromě tzv. “bývalých vojáků” – radikálů, také kult antikrista Kalouska, panslovanský ideál, strach z ostatních kultur i podporu protiunijních aktivit. Jsou sexy jak pro levicové radikály z bývalé Holešovské výzvy(současného Projektu Československo), tak pro krajně pravicové radikály, kterým přijde vhod veterán z Afghanistánu a Kosova, Marek Obrtel. Armádní kariéra skončila, proto nyní přichází na pořad dní velení a vyškolování neofašistických, neonacistických a vůbec všech radikálních uskupení v okolí. Obrtel chce atrapám na vojáky nasadit profesionální podobenství. I proto by veškeré veteránovy aktivity měly být pod drobnohledem tajných služeb.

Webová prezentace Československých vojáků v záloze je vytvořena tak, aby dokreslovala dojem vojenské internetové stránky……nábojnicemi i samopaly se to skutečně na zelenkavém pažitu internetové prezentace jenom hemží. Apokalyptický svět války ohrožující každého nacionalistu pokřikujícího Čechy Čechům má svého “zachránce”. Jejím další radikál sjednocující komunu extrémismu. Možná právě proto je ostřejší diskuse na bolavá místečka určena pouze v uzavřeném fóru na vlastní síti, kam nemají přístup sluníčkáři, dokonce ani odpůrci Miloše Zemana, před kterým se to zelenými kartičkami Československých vojáků v záloze jen hemžilo.

Ashampoo_Snap_2015.11.19_19h29m07s_010_

Marek Obrtel je Národní demokracii vděčný za myšlenku zakládání domobran. Proč by také nebyl, když Bartošova pomoc veterána z Afghanistánu posouvá do samozvané pozice “generála” všech sjednocených minibojůvek, tzv nadšenců nožů, palných zbraní a kurzů rádoby bojových umění, kde se zájemci za tučný peníz učí, jak prohledávat budovy, případně jak koordinovaně zaútočit na vybraný cíl.

Ashampoo_Snap_2015.11.19_21h15m53s_013_

Po řečnícím Obertelovi nechybí ani tvář rodící se spolupráce mezi Bartošovci a Československými vojáky v záloze, prorusky a protimuslimsky naladěná Nela Lišková. Přihlížející radikálové společně se zvědavci jsou masírováni militaristickými choutkami nebezpečného ultranacionalismu. Fanatička pomáhá fanatikům, protože mají stejné myšlení, stejné sny a stejné představy o Bartošově nové republice, kde neexistuje opoziční názor odmítající násilí a nenávist jako hlavní značku zářivé budoucnosti.

Ashampoo_Snap_2015.11.19_19h15m37s_006_

Miloš Zeman ukradl 17. listopad, zatímco Marek Obrtel se svými přáteli deklaroval ten samý den na výzvy k militarismu. Díky prezidentské podpoře neofašismu dochází k ekvilibristikám nejrůznějších extrémistických uskupení. Proto není divu, že na veřejnosti radikálové vyzývají k ozbrojování a hrátkám na vojáčky.

[embedplusvideo height=”449″ width=”560″ editlink=”http://bit.ly/1j9UlEX” standard=”http://www.youtube.com/v/ggGLuEr4g5I?fs=1″ vars=”ytid=ggGLuEr4g5I&width=560&height=449&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=0&chapters=&notes=” id=”ep5986″ /]