Otto Chaloupka byl v Americe také obyčejným bankrotářem

Otto Chaloupka, neúspěšný kandidát na pozici kladenského senátora, bývalý poslanec a jeden z neznámějších rasistů v zemi se sveřepě tváří jako jeden z nejslušnějších politiků, jež se ujal přetěžkého úkolu obhajovat stejně smýšlející a náturou vybavené spoluobčany. V předvolebním klání se dokonce vrhnul proti virtuálním trollům, aby svým potenciálním fanouškům pomocí sugestivně pojatého videa převedl, že on, soudy vláčený, za rasismus promílaný politik jako jeden z mála nenechá pošpiňovat český národ na internetu nějakým přivandrovaným El Mishem. Je anticiganista, Otto Chaloupka opravdu takovým hrdinou dne? Na internetu je možné dohledat všechny možné údaje. 

Supremacismem nadaný politik nikdy v médiích příliš obšírně nevykládal o svém životě ve Spojených státech amerických. Snad jen, že se z Rakouska v roce 1986 odstěhoval do USA, kde žil do roku 2007. Jaká byla minulost Otty Chaloupky v “zemi snů”? Zkuste ve svém internetovém prohlížeči n avštívit webovou stránku https://spyfly.com, napište do příslušných kolonek Otto Chaloupka a jako stát vyberte Floridu. Možná budete sami nadmíru překvapeni. Najednou slušný rasista místy přesedlávající na účelovou notu islamofobie a odpírání multikulturalismu nebude až tak slušným. Výše uvedená webová stránka agreguje informace z veřejně dostupných zdrojů a tyto údaje posléze seřadí do přehledné tabulky.

chaloupka_search

Policií byl Otto Chaloupka během svého floridského pobytu prošetřován a téměř vždy případ skončil probačním rozsudkem. Český přivandrovalec přicházející z evropských Rakous nereagoval na zákazy, jezdil si místy jak chtěl. Chová se snad takovým způsobem vzorný občan? Copak slušný člověk v hostitelské zemi porušuje dopravní předpisy? Za svou bezohlednost byl Otto Chaloupka náležitě odměněn formou probačního rozsudku.

chaloupka_auto

Otto Chaloupka se v Česku stylizuje do role úspěšného člověka, podnikatele, politika…..ve svých veřejných projevech nejednou útočil vůči zadluženým sociálně slabým spoluobčanům, protože podle přebělenému smýšlení Otty Chaloupky, ten, kdo má namíru dluhů, není řádným občanem. Jestlipak si bývalý poslanec za Véčkaře vzpomněl také na sebe a následné osobní peripetie s dluhy, kterým musel v zaoceánské Americe čelit. Byl Oťák z Republiky podle své filosofie také nepřizpůsobivcem vegetujícím ve jménu multikulturalismu na systému hostitelského státu?

chaloupka_dluhy

Paul M. Glenn je soudcem zabývajícím se osobními bankroty, konkurzní podstatou – zkrátka se zabývá pouze dlužníky. Advokát Richard Ellis V se specializuje na případy osobního bankrotu. Otto Chaloupka v Americe čelil  se svou manželkou Lydií soudnímu řízení kvůli bankrotu. Kam se poděl úspěšný podnikatel?

Ve Spojených státech amerických nebyl Chaloupka úspěšným emigrantem moderního střihu. Zadlužený národovec neměl podle veřejně dostupných údajů žádná aktiva. Hlavně, že se nedávno stejný Otto Chaloupka rozčiloval na svém profilu nad Dienstbierem navrhovaným oddlužováním  Romů. Možná si v nekonečném přetlaku rasismu sám neuvědomil, že kdysi před deseti lety v Americe byl na tom dost podobně, jako někteří jím kritizovaní Romové. Otto Chaloupka měl dluhy, kvůli kterým stál před soudem a zajisté byl velmi rád, že se pomocí soudu části svých dluhů zbavil.

Opět se potvrdilo pravidlo, že ten, kdo nejvíce kritizuje, dělal v minulosti totéž. Má právo Otto Chaloupka označovat ostatní předlužence asociály, těmi, kdo chtějí vegetovat pomocí ministra Dienstbiera na společnosti, když sám prožíval podobnou zkušenost?