Senátor Doubrava byl s plackou Bloku proti islámu viděn na demonstraci na straně neonacistů

Senátor Doubrava v Sobotu na demonstraci selhal. Ukázal národu, co je zač. Odhodil demokracii, aby ji na okamžik přikryl krajně pravicovými ideály zakuklených extrémistů – neonacistů, se kterými byl na sobotní demonstraci v Praze na jednom ze snímků zachycen. 

Má se přesně tak chovat senátor demokratického státu? Svým postojem parlamentář z bývalé konírny ukázal, na čí straně stojí a jaké zájmy hodlá ve své politické praxi obhajovat. Celé to připomíná éru třicátých let, kdy poslanci bez obtíží kolaborovali s davem i přesto, že přítomní hajlovali a provolávali oslavné výkřiky na adresu Adolfa Hitlera.

Ashampoo_Snap_2016.02.07_23h20m22s_012_

Je demokracie skutečně o tom, aby politik zvolený za demokratický politický subjekt veřejně projevoval sympatiím krajní pravici? Co bude pokračovat příště? Před demonstrací pan senátor Doubrava na svém facebookovém profilu zveřejnil islamofobní lži, aby se následně přidal k neonacistům v ulicích. Svou náklonnost ono sobotní odpoledne senátor projevil také plackou Bloku proti islámu, již měl na klopě připnutou

Ashampoo_Snap_2016.02.07_23h25m21s_013_