Stačí Výměna manželek a Lucie Hašková ukáže svůj talent pro rasismus

Před několika minutami byl na TV Nova další díl Výměny manželek. Díl to byl velmi poučný. Zatímco romská rodina žila spořádaným životem, maminka zvládala péči o několik dětí a domácnost byla čistá, neromská manželka i přes svůj pokročilý věk ukázala, že neumí vařit a s péčí o domácnost je také na čtýru. Už to samo o sobě nedá spát českým rasistům, kteří si po minutách strávených u televizních obrazovek uleví slovně alespoň na sociálních sítích.

Jednou z nich byla organizátorka demonstrací “Za naši kulturu a bezpečnou zem”. Zřejmě si Lucie Hašková měsíc před svými narozeninami vzpomněla na odbobí před rodičovskou dovolenou, kdy musela trávit díky nízkému stupni vzdělání nějaký čas na úřadě práce. Toto životní období zanechalo v mladé ultranacionalistce spolupracující s představiteli české extrémistické scény hlubokou rýhu. Před dvěma roky 14. října 2014 chtěla černovlasá diva Bartošova spolku zčernat

Dala průchod rasismu, aby po několika letech něco podobného udělala v komentáři na zdi neonacisty Pavla Matějného, kterého má mezi facebookovými přáteli. Oba dva mají silně nahnědlý tón v mozku, a tak není divu, že si oba dva na téma protiromské diskuse notují.  Tentokrát mlaďounká extrémistka zkouší zahrát na strunu neonacistova světa. Říká, že pracovala, i když před rodičovskou dovolenou byla vedena na úřadu práce. Mimochodem, kdyby Matějný s Haškovou měli také více dětí, dostávali by stejné sociální dávky, jaké dostává rodina z Výměny manželek. Péče o děti, jídlo, oblečení, kroužky…….to všechno stojí peníze a Lucie Hašková jako maminka malého dítěte by mohla vědět, jak moc finančně je náročná péče o děti.

Ashampoo_Snap_2016.02.17_22h19m58s_012_

Rasismus Lucie Haškové má ostré grády. Zatímco předtím chtěla úřednici na úřadu práce uškrtit, nyní hodlá kromě návštěv solária také více rodit děti. Úsilí o zvyšování porodnosti je zajisté velmi chválihodné, ale Lucie Hašková by se nejdříve měla zamyslet nad tím, koho zvolit za partnera a potenciálního tatínka dalších dětí. Ten poslední byl cizinec a jak všichni vědí, vzal kramle a Lucku nechal na holičkách. Zlé jazyky tvrdí, že od té doby opuštěná rasistka Lucie Hašková začala nenávidět cizince a zahájila organizaci demonstrací proti nim. Rozhodně by bylo lepší, kdyby Lucie Hašková zapracovala na počtu dětí, než na organizování demonstrací……

Právě takovéto jednání na sociálních sítích, jaké Lucie Hašková 14. března 2014 a 17. února 2016 ukázala, pouze dokazuje pravdivost tvrzení, že radikálové organizující protiislámské a protiuprchlické demonstrace nejsou nikým jiným, než zastydlými rasisty, kterým jde pouze o vytvoření nového společenského zřízení “bílých”, kde minority mají minimum práv.