Petr Hampl: “chcete informace o položkách na transparentním účtu senátorské kampaně? Zaplaťte!”

Krajně pravicový a islamofobně fanatický Petr Hampl chce mnohem víc, než jen postávat v předsednictví amatérsky vytvářené politické strany. Po odchodu ze Svobodných občanů,diktátorského ukončení spolku extrémistů přichází čas na další tanečky za mocí.

V nakoupeném programu od americké softwarové firmy se vytvářejí grafické upoutávky na sociálních sítích, zatímco fanoušci nenávisti mohou na transparentní účet darovat tučný peníz na senátorskou kampaň. Člověk se z jednotlivých položek nestačí divit, co všechno se dá za darované finance pořídit. Na seznamu výběrů z bankomatu se nacházejí výdaje na pořízení kutilských potřeb, cédéček, knih, reklamy na Facebooku, obleku a benzínu do auta. Jako kdyby populistický štváč nákupem literatury zkoušel najít dobrý plán na ošálení přihlouplých voličů krajní pravice. Kdyby si účelový společník Samkové nepřečetl výživné kapitoly, zcela jistě by nemohl kandidovat na tak důležité místo, jakým senátorský plat bezesporu je.

Mezi výdaji naleznete také položky týkající se výletu do Srbska, který Hampl hradil z příspěvků na transparentním účtu. 15. července 2016 bylo z transparentního účtu v Srbsku vybráno 20 000 dinárů……

Ashampoo_Snap_2016.07.21_15h26m36s_008_

O den později v Mokré Goře z bankomatu vybral dalších 1396,95 korun…….v cizině utrácel za benzín a další položky. Jako kdyby Srbsko bylo nějakým odloučeným územím Česka a Hampl si tam přijel dělat další část doposud téměř neexistující senátorské kampaně. Amatérský politik vyzývající dnem i nocí k nenávisti vůči muslimům v dovolenkové destinaci s Hrdým Čecháčkem Měšťanem natáčel další díl Hamplova tempa, aby následně tajil další části své zahraniční cesty. Jakou spojitost mělo Hamplovo srbské dobrodružství? Kdo jmenovitě na výlet přispěl a co na něm Hampl s dalšími dvěma lidmi dělal?

Za jakékoli informace o jednotlivých položkách na transparentním účtu si Konvičkův kolega žádá 500 korun  na svou senátorskou kampaň. Je trapné, jak si Petr Hampl neuvědomuje, že politika a vše s ní spojené jsou v demokracii věcí veřejnou, a že tedy kdokoli má právo dotazovat se a politik ucházející se o veřejnou funkci by měl odpovědět, protože v jiném případě takový politik ukazuje, že nemá na úřad, o který se uchází. Typický volič extrémismu si může udělat obrázek o své hvězdičce. Jak se chová k ostatním a jak je ochoten otevřeně a bezplatně hovořit o tom, za co utrácí peníze přispěvatelů.

Petr Hampl je pořádný lhář. Nejenže fabuluje na sociálních sítích, vymýšlí si koupelnové příhody s uprchlíky a rozšiřuje hoaxy, ale zároveň lže, když na své facebookové zdi oznamuje, že “Gigant české publicistky Jiří Hřebenář alias Hrebenar mě požádal o krátký rozhovor. Slíbil jsem mu ho za pouhých 500 korun. Zatím peníze nedorazily, takže to vypadá, že jeho čtenáři budou ochuzeni.

Ashampoo_Snap_2016.07.21_15h28m22s_009_

Jiří Hrebenar nežádal o žádný rozhovor, ale jen o krátké písemné vyjádření k výdajům v Srbsku. Jako důkaz si můžete přečíst komunikaci s Petrem Hamplem a jeho odpověď:

Položený dotaz:

Pane Hample,

v rámci objektivity, předtím, než vydáme článek, bychom vám chtěli dát prostor k vyjádření.

Na transparentním účtu, který jste zřídil u FIO banky, a který je rovněž určen na vaší senátní kampaň, jsme nalezli několik nelogicky zapadajících údajů.

Především se jedná o částky vybrané v srbské vesnici Goranji a další náklady v Srbsku.

Jmenovitě se jedná o:

Nákup: GORJANI, GORJANI, dne 18.7.2016, částka 5699.47 RSD

Nákup: NS SIRIG PUTEVI SRBI, SIRIG, SR, dne 18.7.2016, částka 290.00 RSD Výběr z bankomatu: ATM S7AU0069, SEVOJNO, 00, dne 18.7.2016, částka

1000.00 RSD

Výběr z bankomatu: ATM S7AU0069, SEVOJNO, 00, dne 18.7.2016, částka

1000.00 RSD

Kandidujete do českého senátu a budou vás volit minimum některých českých voličů, proč jste zamířil do Srbska a vybíral na cestu peníze darované vašimi fanoušky? Jel jste na jih Evropy kvůli podpoře místních nacionalistů,nebo jste z peněz dotoval osobní dovolenou?

Děkujeme předem za odpověď

Jiří Hrebenar, www.hrebenar.eu

—————————————————————–

HAMPLOVA ODPOVĚĎ:

Vážený pane Hřebenáři,

Až na můj transparentní účet složíte 500 korun, milerád Vám odpovím.

S pozdravem

Petr Hampl

Vybraných 20 000 dinárů bylo podle Měšťana použito na ubytování tří lidí v hotelu na jednu noc. To je zajisté uklidňující odpověď. Kdo by nestál o zajímavé kulisy Balkánu, ve kterých místní xenofobové představují v Měšťanově a Hamplově podání novodobé rytíře ve zbroji. Mohlo by se zdát, že se jmenované duo chová povýšenecky pouze k antifašistům a odpůrcům extrémismu, jenže uchazeč o senátora se stejně chová i k ostatním lidem. Viz. Hamplova a Měšťanova odpověď na položený dotaz:

Ashampoo_Snap_2016.07.21_15h36m20s_010_

Pan neznámý daroval Hanplovi deset tisíc korun na cestu do Srbska…….samozřejmě, jméno zůstává v tajnosti a snad by se dalo najít v jednotlivých položkách transparentního účtu. Tím nejmenovaným dárcem by mohl být Jan Černý. Ten několikrát Hamplovi darovat stejnou částku 10 000 korun českých. Tím dalším, kdo přichází v úvahu, je Roman Feijt

hamplpenize

Jednoho Josefa Černného má Hampl ve svých facebookových přátelích. Podle příspěvků na zdi je jasné, že se jedná o příznivce extrémismu, Petra Hampla a všeho, co tento muž vytvořil. Kdo jiný by také tolik peněz svěřil takovému amatérovi a lháři, jakým islamofobní pábitel bezpochyby je. Měšťanovo vysvětlení celé události zřevejněné ve výše uvedeném screenshotu připomíná známou scénku ze SImpsonů, kdy starosta animovaného Springfieldu odjíždí za peníze daňových poplatníků do tropického ráje, aby zjistil, jak se tamějším lidem žije. Jednotlivé postřehy oba dva pánové zajisté zveřejní v uzavřených skupinách, nebo jen tak mezi sebou. I kdyby dárce svěřenou sumu “zatížil” účelem cesty do ciziny, byl by takový dar mírně řečeno zvláštní. Kandidát na českého senátora je zodpovědný českým voličům a českému prostředí a nikoli Srbům, nebo srbskému prostředí.

Celé je to k smíchu, protože Hampl se svou skupinkou rasistů, islamofobů a vítačů českého neofašismu volá po uzavřených hranicích, chtěl by vyhánět cizince a přikazovat ostatním v co mají věřit, zatímco sám přijíždí do cizích států, aby zde zůstal několik dnů…………

S přibližujícím se datem voleb se nejspíš setkáme s další sadou nejrůznějších podivností, při kterých rozum zůstane úzašem stát. Radikálové Petra Hampla jsou zkrátka rozenými komiky.