Islamofobové v Teplicích špiclují muslimy a rádi by proti nim zahájili nějakou akci

Xenofobové v okolí Okamurovy SPD a Vandasovy DSSS zkoušejí v Teplicích vyvolat další nenávist vůči muslimům. Na sociálních sítích ostatní stejně smýšlející lanaří na společný postup vůči arabským lázeňským hostům, zatímco extrémisté monitorují za pomoci mobilních telefonů pohyb muslimů po severočeském městě.

Organizovaná nenávist klubku českých frustrátů dodává pocit důležitosti a snad i slovanské nadřazenosti, ve jménu které milovníci hnědých ideologií postávají za rohem protilehlé budovy, aby uzavřené stránky facebookových skupin ozdobily nové fotografie přicházejících muslimů na další modlitbu. Komentující by cizince nejraději trávili, nebo nejlépe stříleli přímo před teplickou budovou. Debata připomíná třicátá léta minulého století, kdy se podobně mezi sebou bavili čeští neofašisté, když stejně sledovali Židy a přemýšleli nad tím, jak vyznavačům judaismu zkomplikovat život.

ashampoo_snap_2016-11-24_17h04m51s_026_

Do kolečka nenávisti se přidává organizátor demonstrace na Letné, Jan Dlouhý, který nedávno na svém profilu zveřejnil seznam muslimských podnikatelů, zatímco se nyní po mejdanu u Rebela pouští do dalších islamofobních tažení, ve kterých by zorganizoval nějakou akcičku vůči vyznavačům Koránu. Postaršího pána vůbec nenapadá, že ve svých veřejných příspěvcích vyzývá k náboženské a rasové nenávisti, za kterou by mohl být podle zákona potrestán. Zřejmě udobření se s Černohorským a následné dopisování se Semerákem vyvolali ve jmenovaném radikálovi pocit neohroženosti, se kterým je možné po neúspěchu na demonstraci, postavit se svým ideovým nepřátelům.

Čeští ultranacionalisté velmi dobře vědí, že s každým dnem přicházejí o příležitost být na výsluní, a tak se pokoušejí o vyvolávání nenávistí, nebo nějakých reakcí, s pomocí kterých by mohli poukázat na to, že oni mají pravdu, když ten muslim tak hystericky reaguje na vlastenčení nějakého  nacionála, podle kterého jsou zahraniční hosté z Blízkého východu nepříjemnými “okupanty” lázeňského města.

Průměrný extrémista nemá jazykové nadání, vzdělání, a tak ve jménu závisti soustředí na útoky vůči někomu, kdo jej intelektuálně a skutky přesahuje. Radikálové se soustředí na stavební pozemky v katastru obce Modlany u Teplic, kde si podle médií místní parcely kupují arabští zájemci. Uzavřené skupiny na Facebooku bývají čas od času plné výzev na rádoby záškodnické práce, kdy ultranacionálové nabádají k zakopání kousků těla prasete do rozestavěných základů, nebo vybízejí k ukradení stavebního materiálu, aby stavba nemohla nadále pokračovat.

Krajně pravicové skupiny na sociálních sítích se pyšní mapami s červeně zakroužkovanými domy údajně vlastněnými muslimy. Ulice U Hadích lázní, Pod Doubravkou, U Kamenných lázní, nebo U Nových lázní jsou islamofoby nejvíce sledovanými. Údajně se zde nachází na 22 domů a pozemků vlastněných arabskými majiteli, a proto samozvaní ochránci slovanství stepují za rohem, aby vyfotografovali do společného archivu další snímek odcházejícího a naopak přicházejícího muslima. Jakékoli chování je předem pokládané za chystanou islamizaci………

Extrémisté si dělají poznámky a posléze svá zjištění zveřejňují, aby potěšili podobně naladěné radikály. Samozřejmě, adresu nezačerňují, k začernění došlo jen v rámci článku, protože redakce Hrebenar.eu nehodlá podporovat útoky na obyvatele dotyčných nemovitostí.

ashampoo_snap_2016-11-24_18h04m35s_027_

Fanatici čecháčkovství si nedělají těžkou hlavu s porušováním zákonů. Zcela naopak zveřejní údaje, zatímco nedočkavě čekají, až se nahozené udice někdo chytí a vylije například vepřovou krev na zdi uváděné nemovitosti. Jednotlivé informace jsou vkládány jakoby do emailů a dopisů, a tak se info z uzavřeného prostoru nedostupných skupinek dostávají na veřejné profily radikálů, jakým je například Jan Dlouhý, jež na své zdi zveřejnil dlouhé psaní údajného obyvatele Teplic. Slovíčkaření xenofobů skládající se z mnoha příspěvků je zde rozloženo do jednoho sáhodlouhého psaní.

Když už nic, tak alespoň příznivci islamofobie poukážou na “vlastizrádce” obviňovaného z prodeje pozemků muslimům. K dispozici je mobil i emailová adresa, na kterou mohou příznivci hnědé politiky psát, nebo telefonovat.

ashampoo_snap_2016-11-24_18h47m51s_028_

Součástí “práce” organizovaných skupin krajní pravice zůstává stalking s pomocí něhož se vytváří nepřímý tlak na předem vybrané osoby. Taková činnost bývá rozdělenou, kdy část xenofobů má na starosti zjistit identitu vlastníků dotyčných majitelů, pronajimatelů, zatímco další část na zakoupených SIM kartách posílá oběti sms zprávy, případně jim rovnou telefonuje. Rozšířená třetí skupinka za pomoci VPN sítí a nejrůznějších veřejných emailových služeb rozesílá oběti výhrůžky, nebo spam. Jako dobrovolnická armáda spamerů klidně poslouží přátelé ve veřejných příspěvcích, jako je ten na profilu Dlouhého.

Nedílnou součástí xenofobních plků jsou minipříběhy o tom, jak “přítomní opálení mužové cosi pokřikovali exotickou hatmatilkou na osamocené procházející ženy“……i za pomoci těchto neprokazatelných “svědectví” o jakýchsi českých no-go zónách v Teplicích se místní milovníci diktatur snaží vyvolávat nenávist vůči rasově a nábožensky odlišným. Je doslova zbytečné dodávat, že lékaři nečeského vzhledu jsou těmito zkrachovalci považováni za vzorové okupanty české společnosti.

ashampoo_snap_2016-11-24_20h57m15s_0362_

Islamofobové jsou tragikomickými tvory. Rádi by násilí, a tak prozatím v Teplicích sondují a zjišťují, aby posléze něco vymysleli a posléze se tvářili jako vůdci vlasteneckých klanů například na některé z dalších demonstrací.