Proputinovský radikál Černohorský s virtualitou pod anglickým názvem

Pseudovlastenecká scéna uvědomělých čecháčků je docela tragikomickým spolkem, kdy se něco jiného veřejně hlásá, zatímco se ve světle faktů něco naprosto odlišného dělá. 

Například takový ukřičený a exekucemi promáčený Jiří Černohorský. Útočí proti muslimům, aby následně, podle svědectví několika radikálů mimo svět sociálních sítí pojídal turecký kebab, čímž některým českým neofašistům nadzvedl mandle….ve svých příspěvcích brněnský tesař téměř provolává věčnou slávu putinovskému Rusku, uráží Spojené státy americké, aby následně pokračoval ve své cestě za virtualitou s amerikanizovaným jménem v popředí.

Trapnomagický spolek novopečeného taxikáře si rád hraje na transparentnost, i když k ní má daleko. Ještě donedávna Spolek Čest, Svoboda, Respekt sídlil v bývalé nemovitosti Kláry Fürstové, v současnosti vlastněné majitelkou pracovní agentury z Prahy, jistou Petrou Breyerovou.

Zdroj: screenshot veřejného facebookového příspěvku  z 29.9.20016

Mimo zorné pole díky ekonomické situaci xenofobky z Řevnic postávala v pozadí osoba, která s ultranacionalizováním nemá vůbec nic společného. Není proto divu, že mladá žena z takového spojení nebyla pravděpodobně vůbec nadšena. Přeci jen, získat s novou nemovitostí v Hlásné Třebáni zároveň na papírech sídlo spolku rasistů a xenofobů, není žádné terno. Jiří Černohorský sliboval své kamarádce zrušení spolku, když nenašel vhodné sídlo……..slib nedodržel, od facebookového postesknutí Fürstová uplynulo sedm měsíců a nyní se účelový fanatik spokojí jenom s virtuální kanceláří.

Jiří Černohorský skrze Bc. Jakuba Vondráčka mění papírové sídlo nesídlo svého zapsaného spolku. Jednatel společnosti Jake & James se uvolil a klidně přenechá vyvolávačům zla sídlo na adrese své firmy. Proč by také ne, když jednou ze základních činností jmenované obchodní společnosti je poskytování virtuálních kanceláří, například na Praze 10.

Se sjednanou smlouvou přichází k nabídce například vystavení souhlasu s umístěním sídla, přebírání pošty a v případě nutnosti i poskytnutí prostor, kdyby nějaký ten úřad toužil po interakci s ukřičenými xenofoby východního stylu. Fanoušci a členové posílající na transparentní a netransparentní bankovní účet členské příspěvky a částky na podporu mají smůlu. Na Chudenické 1059/30 se rozhodně na spolek nedozvoní. Na zadané adrese má totiž sídlo hned několik obchodních společností a dalších podnikatelských subjektů.

Zdroj: screenshot veřejného příspěvku na Facebooku

Když virtuální hru na neskutečno, tak s virtuálním sídlem nemajícím na první dobrou nic společného jak s Jiřím Černohorským, tak s někým dalším v blízkosti. Klára Fürstová poskytla Černohorskému adresu svého domu, protože samozvaný vlastenec a propagátor diktatury po vzoru Jindřicha Tichého neměl adresu trvalého bydliště, kterou možná nemá ani dnes.

Za nabízené služby virtuálního sídla si Jake & James účtuje několik tisíc korun. 3. dubna 2017 byla z transparentrního účtu vybrána částka více jak 5000…..možná, že právě tato suma byla určena na uhrazení smluvního vztahu s novým poskytovatelem virtuálního sídla.

Podporovatel virtuálních snah o nastolení diktatury pokračuje s virtuálním sídlem a dost možná z neexistující cesty složené ze samých nul neuhýbá, ani když sepisuje na svém facebookovém profilu větičky o nenávisti k jiným kulturám, rasám a zkrátka všem, kdo by mohli mít teoreticky vinu za všechny životní prohry ukřičence z Brna.