Semerák vyzývá k odstraňování muslimů…..je stejný jako všichni čecháčkové

Co je to česká, rádoby vlastenecká scéna……to je docela dobrá otázka, na kterou se těžko odpovídá. Přeci jen všichni nejsou stejní, ale v základu všichni vycházejí z velmi podobných pohnutek a nejistot v sebe sama. Milovníci pozměněné hymny se chovají stejně jako antisemité z první poloviny 20. století, kdy za osobní selhání, neúspěch v životě a špatné známky ve škole mohou ti druzí, například Židé, dnes muslimové. 

Příklon k neonacismu, rasismu a putinovskému vlezdoprdelkovství je viditelný například u společníků Adama B. Bartoše, účastníků proruských demonstrací, kdy se jednotliví radikálové na sociálních sítích pyšní nejrůznějšími teoriemi přebělených lásek k jedné rase, kultuře a eugenickým zásadám vývoje společnosti, kde slabí a geneticky odlišní nemají místo k životu.

V projevech virtuality jsou k vidění “musloprasata”, “negři”, zatímco vedle xenofobních názvoslovích vítězí fráze o ozbrojování a dalších projevech nenávisti. V jedné větě se setkává rétorika českých fašistů prokládaná kulturním šovinismem i lítostí nad tím, že “židovská otázka doposud nebyla vyřešena”. Typickým příkladem by mohla být na Hrebenar.eu zmiňovaná Romana Freiselová.

Není divu, že je tato bankovní úřednice přítelkyní jednoho z nejznámějších antisemitů Česka. V rámci zapsaného spolku Za naši kulturu a bezpečnou zem napomáhá demonstracím Národních demokratů. Neonacisté, vznosně sebe sama nazývající jako nacionální socialisté zase vystrkují růžky a sdružují se ve spolcích, aby mohli využít principů demokracie ke svým zhoubným myšlenkám, ke kterým patří například antisemitismus a “židovská otázka”, se kterou si slovně pohrává skomírající šéf partaje, o jejíž pozastavení v následujících týdnech, či měsících bude rozhodovat Nejvyšší správní soud.

Vedle Freiselové se pohybuje mobilheimová revolucionářka Klára Fűrstová nedávno pochodující v čele defilé Bartošovy minidemonstrace. Také o této ženštině jste se mohli na Hrebenar.eu dočíst ledacos. Klidně se přátelí s neonacisty, je rasistkou a své xenofobní říkánky se nestydí sdílet na sociálních sítích. Vymyslela akci “Bohouši odejdi!”, kdy neofašisté, neonacisté, islamofobové, fanoušci Putinovy politiky a vyznavači panslovanismu budou chodit na setkání s premiérem, aby mu následně pokládali své přesolené otázky a postávali na místě s transparentem v rukách.

Klára Fűrstová je jako většina rasistů velmi jednoduchou osobou. V ideovém obsahu se velmi blíží Freiselové. Mor, šílené krávy, prasata s morem a slepice s ptačí chřipkou by společně s nějakými bakteriemi posílala do Afriky, protože by potom obyvatelé vzdálených končin “nechcípali hlady”.

Xenofobka přebývající v Euromobilním domě z Holandska vyjadřující odpor k Evropské unii, by nyní nejradši vraždila obyvatele afrických končin, protože možná sama mívá problémy s uhrazením každodenních výdajů a neustále přicházejících složenek……kdo ví……ostatně, i když sama pravděpodobně spáchala přestupek, když neohlásila akci, na které pálila Korán a části slovenské ústavy, má nyní strach z pokuty a její virtuální přítelkyně Aneta Koubová na sociálních sítích vystupující jako Aneta Agness Bohemica svolává akci na podporu Fűrstové….hlavně, že si všichni budou připadat dostatečně česky, i když nic z toho s opravdovým češstvím nemá nic společného.

V příspěvku neúspěšného zakladatele pražské domobrany Vojtěcha Bartóka vystupuje hned několik xenofobních výrazů, kde vedle sebe postávají “negr” s “musloprasaty”……Bartókův svět je skutečně plný tmy, černoty a obav ze svých selhání….ale o tom všem je radikálův svět, ve kterém rasismus není ničím jiným, než smaltovanou deskou ušpiněného nápisu zaclánějícímu opravdovému vlastenectví.

Za dalšími jinotaji Zdeny Rosenbaumové, blízké kolegyni na demonstracích Freiselové a Haškové, lkajícími nad tím, že v ulicích nejsou “čistokrevní Pražáci”není nic jiného, než další propagace xenofobie, na kterou v komentářích reaguje například český ekonomický migrant Zdeněk Chytra.

Ve zkratce značná část prokremelských horlivců žije teroristickým útokem v petrohradském metru. Pro radikály je to informace velmi výživná. Xenofobové mohou naplno projevit svou proputinovskou náturu, zatímco jedním dechem nezapomenou na projevy islamofobie podporované titulky Parlamentních listů, nebo Aeronetu, kde tajemný pán VK všem osvětlí, jak to všechno zaručeně a stoprocentně bylo. Rasista Semerák cupitající po boku Lucie Haškové využívá nešťastné situace a zve radikály a proputinovské pomýlence k neohlášené akci “Pietní shromáždění obětem teroristického útoku v Ruském metru”

…..prozatím se přihlásilo 36 zájemců, mezi kterými nechybí bývalý člen DSSS Jandík, xenofob Rober Žák, nebo v článku vzpomínaná Freiselová. Neofašisté, neonacisté, islamofobové, xenofobové, nebo rasisté si kolem šesté večerní budou hrát na uctívače zabitých z petrohradského metra.

Člověk skutečně neví, jestli se nemá smát, nebo brečet. To si skutečně oběti terorismu nezaslouží. Je to takové tragikomické. Semerák sám ve svém příspěvku vyzývá v “zájmu sebezáchovy k odstraňování muslimů”, zatímco svolává k nepovolené a nenahlášené akci na náměstí Pod Kaštany na Praze 6. Vyzývat někoho k nenávidění, nebo likvidaci ostatních je zajisté něco jiného, než lákat své virtuální přátele do nakupování na zvláštním serveru.

Takto si xenofob může připadat jako borec, když stejně myšlenkově naladěné osůbky sezve na akci plné svíček a pietních vzpomínek na zabité. České pseudovlastenčení má mnoho tragikomických poloh, nad kterými nestačíte úžasem zírat.