Založí čecháčkové spolek “Slováky v Česku nechceme”?

Čecháčkovští ultranacionalisté pravidelně hlasitě na sociálních sítích sní o tom, jak uprchlíci a vůbec všichni cizinci z Afriky a Blízkého východu přicházejí do Čech, zatímco média o nově příchozích mlčí. Milovníci teorií o chemtrails a vyznavači teorií o vojenských základnách na Měsíci vytvářejí doslova za pochodu další konspirační teorie. 

K letmému potvrzení košilatých pravd postačí, když se v pražském metru mihne černošský pasažér…….a už je doslova vymalováno. Xenofob si vyfotografoval oběť své nenávisti, napsal maličkatý komentář pod fotku, zatímco na nejrůznějších uzavřených skupinách účelových milovníků všeho českého rozšiřuje své teorie o tom, jak se potichu za dveřmi srocují okupanti, zatímco všichni bez zájmu nechají upadat českou kulturu.

Teorie lowendové společnosti bývají často komické. Internetoví kecalové zakládají své filosofické postoje na základě lží, polopravd a účelového vnímání okolí, kdy jako vojáci v řadě postávají fotografie, grafiky a sáhodlouhé články, které by mohly být pravdou, kdyby všechny v okolí zachvátila demence a náramná slepota. Aeronet, Parlamentní listy a například DuchDoby jsou zásobníky vylhaných postojů, kdy se divák nestačí podivovat nad tím, že na nádraží stojí skupinka černochů, nebo ulicemi pobíhají uprchlíci, i když se ve skutečnosti nikdy nic takového nestalo.

Značná část vyznavačů tzv. alternativního vesmírna by bez obtíží založila facebookovou skupinu “Černochy v Česku nechceme”, nebo “Afričany v Česku nechceme”, protože nízkopřemýšlející skupince patlalů a neschopných radikálů se s nenávistnými uskupeními vykreslují viníci vlastních poklesků. Dříve to byli Židé, potom Romové a nyní se pomyslná štafeta útoků vůči odlišným dělí na několik táborů.

Přitom ve světlech reality je všechno úplně jinak. Postačí nahlédnout do Centrálního registru přestupků, kde velmi rychle zjistíte, že hlavními zahraničními přestupkáři nejsou nikdo jiní, než přítomní Slováci, kteří se jen od doby založení Centrálního registru přestupků dopustili 1 286 přestupků. Za nimi s 824 přestupky následují Ukrajinci, Poté Poláci(424 přestupků) a nakonec Rumuni(416 přestupků).

V Řeči reality neexistují mezi přestupky přečiny občanů afrického kontinentu, nebo snad z Blízkého východu. Chiméra účelových radikálů neexistuje…snad jen v představách Tomia Okamury, Vandase, nebo některého z dalších pokleslých extrémistů.

Kdybychom pokračovali v přemýšlení radikálů, mohli bychom bez obtíží samolibě prohlásit, že východoslovanská kultura je špatná a naprosto nekompatibilní s tou naší, když není schopna se podřídit zákonům, vyhláškám a nově příchozí z Východu porušují místní zvyky…….samozřejmě takové tvrzení je hloupé a generalizuje všechny v okolí, ale to čecháčkům nevadí, stejně jako jim to nevadilo v případě nacistické kolaborace, když se ve jménu hákového kříže udávalo, až se mnohdy hory zelenaly.

Před rokem bylo k 31.1.2016 ve věznicích na 510 Slováků, 444 Vietnamců a 133 Ukrajinců. Budeme i zde  jednohlasně vytvářet stupidní skupinky “Slováky v Česku nechceme”? Nebo se pro změnu vrhneme na Vietnamce, protože v takovém počtu obývají české věznice? Proti komu se teď obrátíme? Budeme i zde ignorovat, že jenom několik set Asiatů páchá v České republice trestné činy, zatímco naprostá většin žije v souladu se zákony a vyhláškami? Koho by potom paliči Koránu ve večerkách ponižovali například okamžitým tykáním?

Okamura, Zickler, Vandas, Sládek a řada dalších pokračují ve scénáři druhé republiky, kdy jsou lidem nabízeni domnělí viníci, protože samozvaní páni zla nemají co nabídnout, a tak svým obětem předhazují trsy výmyslů a konspiračních teorií o tom, jak uprchlík znásilňuje batole před kinem kdesi v Ostravě. Od těch šašků křičících na poloprázdných náměstích neuslyšíte pravdu, že jediný cizinec, který je třeba v hojném počtu ve vězení na pomyslných předních příčkách, není nikdo jiný, než “slovanský bratr” z kdysi společné republiky.

To by se potom hodně špatně vyvolávala nenávist a ještě hůře by se využívala k politickým ziskům. Ti šílenci a rasisté v jedné osobě shromažďující se na nepovolené demonstraci kdesi v zákoutí Prahy by se poté nemohli na sebe podívat do zrcadla, protože by si museli řeči o špatné kultuře vrahů a zlodějů nechat od cesty.

Rasismus a nenávist k jiným kulturám, náboženstvím nemá nic společného s vlastenectvím. Je to pouze projev demence a degradace českého národa, který se v řečech internetových trollů a pisálků mění v nic neříkající vývěsní tabuli bez jakéhokoli obsahu. Bylo by fajn, kdyby si to internetoví nenávistníci už projednou uvědomili, protože svými útoky vůči lidství degradují to, k čemu se sami hlásí.