Úvodní stránka Nejnovější články Okamurova SPD agituje dokonce i na parkovacím místě pro invalidy

Okamurova SPD agituje dokonce i na parkovacím místě pro invalidy

Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury nejenže zneužívá petice k obcházení zákona, ale dokonce se nestydí v předvolebních honičkách za voliči skrze své členy a sympatizanty porušovat předpisy a blokovat s “petičními stánky” například parkovací místa pro invalidy. 

Při jedné předvolební agitaci v Ostravě-Porubě u tamějšího Lidlu osazenstvo čtveřice hrdých následovníků Tomia Okamury ukázalo svou naprostou nevychovanost, když auto, jímž pánové k obchodu přijeli, zaparkovali na místě vyhrazeném pro zdravotně postižené, na přední kapotu umístili plakát s Tomiem a navrch položili na počítači vytištěný lístek s nápisem “PETIČNÍ STÁNEK”.

Zdroj: Facebook

Jak odporné a přímo hnusné chování je to od někoho, kdo si klade nárok ve volbách na místo ve Sněmovně. Jak sám Miroslav Krejčíř na facebookovém profilu vystupující taktéž pod nickem Miky SPD Krejča uvádí, je zadavatelem i zhotovitelem vyobrazené nechutnosti, jíž se dopustil v trikotu islamofobního, rasistického a xenofobního politického hnutí.

Postarší pánové na stolku klidně rozdávali plakáty s propagačními předměty SPD, aniž by se jakkoli strachovali nad tím, že blokují místo určené pro spoluobčany se zdravotním postižením. I když řidič motorového vozidla měl za oknem kartičku opravňující ke stání na invalidech, je přinejmenším nemorální a nanejvýš odporné, aby stranickou agitku prováděl na místě vyhrazeném pro občany se speciálními potřebami. Navíc ani jeden z čtyřčlenného osazenstva nevypadal, že by měl zdravotní postižení, pokud s malou dávkou smyslu pro humor nepovažujete členství v SPD za zdravotní postižení opravňující k výhodám poskytovaným invalidům. Není divu, že na špatně zaparkované agitační vozidlo manažerka obchodu zavolala policisty, kteří celou věc prověřili

Zdroj: Facebook

S největší pravděpodobností se agitátoři ani s manažery obchodu nedomluvili a nezeptali se jich, zda mohou agitovat zrovna před jejich obchodem. Proč by také měli, že? Když se ukrývají jako všichni hrdinové od SPD pod pláštíkem petice a petičního zákona. Když už nemají členové jmenovaného politického subjektu blízko k morálce a slušnému chování, rozhodně jim není cizí hláška “ze zákona na to máme právo. Petiční právo!

Opět se tu zopakoval klasický scénář, kdy ti, co se nemorálně chovají a rozhodně nevypadají jako zdravotně postižení, mají za oknem auta kartičku opravňující ke stání na parkovacích místech určených pro zdravotně postižené.

Bylo by zajímavé prozkoumat, zda patřičná modrá cedule za oknem je pravá, nebo jenom nějaká ofocená záležitost zalitá do plastu. Většinou držitelé povolení k parkování na místa pro invalidy mívají u sebe kartičku ZTP nebo ZTP/P. Bylo by zajímavé zjistit, zda právě takový dokument velikosti občanského průkazu u sebe měl pan Krejčíř.

Taky by se mohlo jednat o kartičku za oknem vypůjčenou, nebo vztahující se na jiného člena rodiny. V tom případě by Krejčířovo chování a jeho skupinky agitátorů bylo odporné dvojnásob, protože by nepřímo zneužívalo zdravotně postiženého k politické agitaci.

Svoboda a přímá demokracie nemá úctu prakticky k ničemu…alespoň to dokazuje s pomocí svých členů a fanoušků. Politické předvolební mámení na místech pro invalidy dělá opravdu jen člověk s kachním žaludkem.