Krajně pravicoví radikálové si 17. listopadu opět budou hrát v Praze na vlastence

17. listopad se blíží a spolu s tím je za dveřmi davové šílenství nejrůznějších skupin spoluobčanů, kdy v Praze je nahlášeno na 23 shromáždění, z nichž jedno dokonce na Praze 1 počítá s třicetitisícovou účastí. 

Na sociálních sítích se zvou a zároveň připravují k účasti nejrůznější slušnočeská setkání, na nichž si milovníci nenávistných ismů a ideologií neslučitelných s demokracií budou hrát na dokonalé a zcela obětavé vlastence, i když na svátek státnosti někteří z nich dali prostor poklonkování Putinově režimu na některé z chystaných akcí.  Proputinovská klaka zase jednou zaplní místo na Facebooku, zatímco ve městě tolik lidí před radikály nebude.

Pročítání nahlášených a povolených akcí k 17. listopadu je docela zábavnou kratochvílí. Vandasova skomírající DSSS v povolení počítá s čtyřmi sty účastníky, i když tolik lidí na svém setkání neměli ani za celý rok. Tito milovníci krajní pravice budou rádi, když na jejich nesametové shromáždění přijde padesát lidí. “Kritikou” polistopadových poměrů to rozhodně nenapraví, když jen o několik kroků nalevo, napravo jsou konkurenti přistupující k nenávisti s větším záběrem.

Náměstí Jiřího z Poděbrad na Vinohradech bude hostit setkání ukřičeného a mnohdy psychedelicky vystupujícího Jiřího Černohorského, který po svém politickém debaklu ve volbách s třiceti třemi hlasy na krku a spolupořadatelské akcičky rusofilství z 28. října pokusí své štěstí po nějaké té době na ulicích hlavního města Čech.  Na sociálních sítích rozjíždí formou videa zvací akci, kdy nebude nouze o pochod ulicemi Italská, Seifertova, Přiběnická, s jasným cílem…, tedy památníkem na Vítkově. Jako třešnička na dortu bude završení pochodářských cvičení v místní restauraci, kde se všechno náležitě zapije. No…kdo by takovému lákadlu odolal…zvlášť, když se v onen okamžik za české vlastence budou vydávat  Jiří Černohorský, Zdeněk Chytra, Žarko Raptor Jovanovič, Klára Fűrstová, Jiří Vítek, Jana Yngland Hrušková a řada dalších. Tato skupinka krajně pravicových kecalů je smutnou připomínkou, že i dnes takové existence mezi námi žijí. Opravdu si tato eskadra účelových fobů myslí, že jim na potlach dorazí sto padesát lidí?

Stejně je legrační, když Zdeněk Chytra pracující a žijící v Německu vypráví o tom, jak nebezpeční a hlavně špatní ti ekonomičtí migranti jsou. Radikální scéna je plná podobně zábavných skutečností.

Listopadové křepčení si nenechá ujít ani postarší Sládek. Jungmanovo náměstí bude svědkem dalších osamělých setkání. Ta nahlášená stovka určitě nedorazí. Kde by se vzala? Blok proti islamizaci je alespoň soudný a bez okolků oznamuje, že jich před budovou španělského velvyslanectví nebude více jak třicet. Jen tak namátkou…zkuste hádat, o čem to shromáždění bude? Islamofobové a zároveň neschopní účastníci parlamentních voleb budou možná hovořit o Katalánsku, údajné islamizaci Španělska, jinak by si tito fanatici toto místo nevybrali.

Ve zkratce řečeno, pražské ulice 17. listopadu 2017 budou, tak jako každý rok, svědkem trapnomagických setkání, kdy nevlastenci, rasisté, islamofobové, další propagátoři nedemokratických ismů a pomocníčci ruského režimu v Čechách si budou hrát na skálopevné vlastence, zatímco například Jan Cemper na svém shromáždění zcela správně prohlásí, že pravda nemá žádnou alternativu. Především ta slušnočeská alternativa popírající lidská práva s demokracií do Česka nepatří.