Neúspěšní radikálové z voleb chtějí svůj zapsaný spolek

Ve volbách neuspěli. Získali jen nepatrný počet hlasů. Značná část z nich ani ve volbách nekandidovala. Přesto si duševně nahnědlí radikálové vytvářejí nový spolek, tentokrát s největší pravděpodobností zaměřený kromě islamofobie, podpory Putinova režimu a rasismu také na protiunijní rétoriku. 

Prozatím tomu tragikomickému slepenci nejrůznějších čecháčkovských fobů dali 6. listopadu 2017 na svém minisjezdu název “Ven z Bruselu”. Sládkova SPR-RSČ, Občanské-referendum, Referendum ČSR, BOS, BPi, iniciativa Podpořme referendum o vystoupení ČR z EU konané v roce 2018 se dohodly na společném postupu, s pomocí něhož by téměř neznámí radikálové mohli získat více prostoru ke svému kralování.

Milovníci nesvobody uctívající Rusko s Putinovým režimem jako svou největší modlu by určitě rádi využili služeb některého ruského, známého a velmi významného videoserveru, ale ve světle reality jim nezbývá nic jiného, než založit svůj profil na americkém Youtubu, i když velmi často někteří extrémisté proti Americe brojí všude, kde se dá. S několika málo nahrávkami pochybné kvality se pokoušejí na “Občanské televizi” rozjet svou informační mašinérii. K tomuto účelu nedávno Jindřich Tichý na svém profilu hledal “revolučně laděnou” redaktorku a moderátorku.

Jak ono netradiční “výběrové” řízení dopadlo, není známo. Nicméně, zatím zájemci mohou sledovat jen textové prezentace nic neříkajících hesel a vyjádření. Radikálové připravují webovou stránku a mají úsměvně “velké” plány, z kterých samozřejmě na konci nic naštěstí nebude.

Militantně orientované Štefcovo politické hnutí Bezpečnost, Odpovědnost, Solidarita si nebude rozumět se SPR-RSČ a Blok proti islamizaci známý především díky činnosti Jany Volfové ukazuje tímto “spojenectvím”, že se straníci smířili s nicotnou rolí ve společnosti, a tak se s radikály navrhujícími totální nesmysly rádi “spojí”. Občanské referendum Jindry Tichého odmítá zastupitelskou demokracii, přijímání migrantů a v neposlední řadě také islám. V tom si budou krajně pravicoví naivkové docela rozumět…..zatímco v ostatních otázkách budou na vážkách…..třeba, až se fobici budou zamýšlet nad vedoucím postavení ve svazku, tak nastane velké nedorozumění předznamenající konec naprosto nicotných hračiček radikalismu.

Vypravěči pohádek na špatnou noc by rádi prosadili “občanskou justici”, “občanskou policii”, zrušili by politické strany a jako bonus by republiku přivedli k bankrotu a na pokraj války díky nenávistným postojům k nejrůznějším etnikům, částem světa a nejrůznějším náboženstvím….v blízkosti zasmrádá bezpráví navracející stát do kruté diktatury, k jejíž nastolení by nejeden člen “Ven z Bruselu” mile rád přispěl svou troškou do mlýna, pokud nebude na stole diskuse o tom, kdo bude mít větší slovíčko na tom malém rinku “obývákových revolucionářů”…

Je dojemně zábavné, kam to odpůrci islámu a lidských práv dotáhli. Je to dobré pro demokracii, kam občanští revolucionáři, jejich milice a bezpráví nepatří.