Poslanec Lubomír Volný obchoduje s chudobou a zisky jdou i z obchůdku SPD

Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury je spolkem tragikomiků hlásajících cosi o parazitech, přitom podle informací iDnesu například staronový poslanec Lubomír Volný bez obtíží parazituje na sociálně slabých, kdy zákonodárce bohatne na přemrštěném nájemném, které jsou lidé v nouzi nuceni platit, pokud chtějí někde bydlet.

Xenofob obávající se virtuálně rozšiřujících se uprchlíků v Havířově ví, jak si vydělat. Deset až patnáct tisíc za nájemné, které by podle odborníků mělo být podle kvality bydlení úplně jiné…tomu se opravdu dá říkat “talent” pro podnikání, kdy radikálně smýšlející človíček rozhodně není nepřizpůsobivým, protože se regionálním, možná morálně závadným podmínkám velmi jednoduše přizpůsobil.

Samozřejmě, to se z plakátů a transparentů účelových fanatiků nedozvíte. Nicméně osoba Lubomíra Volného je kromě podivného podnikání ve zchátralých ostravských domech také ve straně známá tím, že právě na jeho jméno a konto živnosti je provozován obchod politického hnutí SPD.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/foto.aspx?r=domaci&c=A171031_215758_domaci_jj&foto=JJ6f0710_134320_2952974.jpg

Rodinná kasa staronového poslance určitě nezeje prázdnotou, když přibývají peníze za bydlení ve zchátralých ostravských domech a zároveň na účet prodávajícího, tedy opět pana poslance, přicházejí úhrady za prodej propagačních předmětů a knih Tomia Okamury.

Zdroj: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:PljqbAQgmTEJ:www.spd-shop.cz/page/obchodni-podminky/4+&cd=2&hl=cs&ct=clnk&gl=us

Jak se asi pan poslanec cítí, když jeho předseda  xenofobně spustí vůči “nepřizpůsobivým”…..kdyby ti “nepřizpůsobiví” nebyli, neměl by část svých příjmů. Určitě stranický obchůdek nebude až zas tak velké terno, i když ceny za jednotlivé kousky nejsou zrovna z levného kraje. Na začátku října 2017 Lubomír Volný prohlásil: “Zastupitelská demokracie je mrtvá. Je to zkorumpovaný systém, který se nedá reformovat. Jediným řešením zůstává přímá demokracie“. S diktaturou by se určitě lépe podnikalo a možná by potom došlo i k uvolnění obchodu s chudobou, díky které by zákonodárce mohl třeba na exotičtější dovolenou. Na podobných vyjádření je vidět, jak ohavný může ta “přímá demokracie” být a co všechno může v sobě skrývat.

Zdroj: http://www.spd.cz/novinky/tomio-okamura-nas-zastupitel-za-spd-mgr-lubomir-volny-vyzval-predsedy-ostatnich-zastupitelskych-klubu-ostatnich-politickych-stran-k-verejnemu-vystoupeni-a-sdeleni-postoje-v-otazce-vladni-imigracni-politiky

Je tragikomicky zábavné, že zrovna tento ostravský rodák vystupuje vůči uprchlíkům a migrantům, když on sám několik let žil a pracoval v Anglii a Novém Zélandu. Možná pro pana poslance není migrace jako migrace. Pokud jde o vlastní chuť vycestovat do zahraničí za ekonomickými výhodami, je všechno v pořádku, zatímco ostatní takové právo nemají a je proti nim používána třeba předsedou politického hnutí protofašistická mluva. Je to projev klasické ukázky populismu, který je SPD a jeho lidem vlastní.

 

Možná by postačilo, kdyby podnikavý zákonodárce konečně vysvětlil, proč má moravskoslezská SPD za sídlo uvedenou budovu krajského úřadu Moravskoslezského kraje.

Jak sami vidíte, Okamurovo politické hnutí s jeho členy je opravdu prapodivným spolkem, u něhož z jednotlivých záhybů přímo čouhá ochota být nedemokratickým, protože pak by se novináři nemuseli ptát a politici by nemuseli zase pro změnu odpovídat, pokud by někdo v diktatuře dostal tu drzost a požadoval po vládnoucích extrémistech transparentnost, se kterou mají ukřičení extrémisté problém.