Stačí obyčejná reklama a islamofobové si hrají na islamizaci republiky

Stačí obyčejná reklama v perštině, arabštině, doplněná některými dalšími jazyky a islamofobní skupinka extrémistů bleskurychle odhalí své nicotné, zaručeně nahnědlé a značně zasmrádlé Já. 

Xenofoby irituje, když vidí text v písmu, kterému nerozumí. Ihned si v rámci fanatismu představují, jak terorista na bílém plátně v ulicích Prahy morduje nejlépe bílého příslušníka národa, zatímco předtím někomu vyhrožuje na veřejných prostranstvích…..je to tragikomické chování účastníků protimuslimských demonstrací. Lidé s nízkou sociální inteligenci na sociálních sítích propagující rasovou i etnickou nenávist požadují, aby na veřejnosti nebyla k vidění grafika, kterou si středoevropští milovníci slovanství vytyčili jako symboliku nenávisti, i když jí ani omylem není.

S několika záběry, fotografiemi arabského a perského textu na stožáru se na Facebooku rozjíždí hra trapnosti plná neznalosti, záště a ochoty klidně zažalovat zadavatele, protože “cizácký” text, ať už obsahuje cokoli, poukazuje na neznalost čecháčků – fanoušků tábora Tomia Okamury….tyto existence klidně podobné reklamy pokládají za jasný důkaz islamizace společnosti. A kdyby náhodou někdo pochyboval, je v blízkosti politické hnutí Bloku proti islamizaci, jež z reklamního tažení děkujícímu českému národu udělá něco naprosto jiného.

Ale co byste chtěli od fanatických islamofobů věčně postujících hoaxy, lži a totální výmysly. Oni už z principu, pokud k tomu mají jen kapku příležitosti, z Člověka v tísni vytvoří obludné společenství napojené na “zrádnou” Českou televizi. A samozřejmě i teď Blok proti islamizaci vaří z vody a z báchorek typu jedna bába povídala vytvářejí z jmenované humanitární organizace zadavatele dotyčné reklamy, i když jím nemusí být ani náhodou.

A i kdyby Člověk v tísni reklamní kampaň vymyslel a zadal, není na tom nic špatného. Text v ukrajinské verzi říká: “Čechům děkujeme”, v arabské verzi je údajně napsáno: “Češi děkujeme”…..není na první dobrou zjevné, o co v reklamě jde, a tak radikálové perlí.

Neúspěšní aktéři z parlamentních voleb, pro které hlasovalo jen 5 077 voličů, zkouší další možnost k sebepropagaci, kdy v záhybech mozkových závitů rezonuje naděje na získání dalších fanoušků třeba na případě reklamní kampaně.

Dojemný a značně vybájený příběh o neziskovkách a grantech vždy láme rekordy na zdech neofašistů, nacionálních bolševiků, islamofobů, rasistů, komunistů a naivků ze stáje Tomia Okamury. Každý z nich si rád zanadává na systém a ještě zhoubnější podhoubí umožňující reklamu také zčásti v arabštině, kterou si středoevropští fanatici pod vlivem absolutní neznalosti a ochoty předsudečných názorů přeměnili na značky teroristů.

Tak málo stačí, aby radikální luhy a háje ukázaly, o co jim ve skutečnosti jde. Ale někteří slaboduší fobové se pustili klidně i do teplických prvňáčků. Takže nakonec nějaké púozdvižení nad reklamou není vůbec nic, protože xenofobní lůza úspěšně ukázala, že v případě potřeby vezme ztečí i šestileté děti jenom proto, že mají nečesky znějící jména a jejich rodiče pocházejí z ciziny.

Tahle skupinka fanatiků je spíše k pláči, nebo k politování, že existence podobné těm druhorepublikovým stále existují. Islamofobové zapomínají, že jsme v demokracii a že na jejich nenávidění a stupidní komentáře není nikdo zvědavý.