Islamofobové z Jihadwatch vytvářejí za pomoci šestnáct let staré fotky nepokoje v Bradfordu

Islamofobové jsou skupinkou totálních idiotů pokoušejících se o stavbu větrných zámků, ve kterých jako přízraky cupitají hrdlořezové, proti kterým se udatní vlastenci snaží za pomocí svalů nebo klávesnic bojovat, co jim síly stačí. Kdo by si nechal ujít příležitost k vyprávění příběhů o mýtických no-go zónách sem tam objevujících se v nejrůznějších politických diskusích, nebo předvolebních debatách. 

Typickým příkladem by mohl být ze lží vycucaný článek Jihadwatch snažící se o přeměnu vánočního britského Bradfordu v město obrovských nepokojů, kde vzduchem létají popelnice a plameny tancují na ulicích z dlaždic a betonu. Šéf Jihadwatch a autor šestnácti islamofobních knih o nenávisti k milovníkům Koránu ve svém Tweetu říká: Spojené království: No-go zóna v Bradfordu míří k pohromě, nemuslimové se bojí.

K navození atmosféry a podtržení pravdivosti obsahu článku z odkazu slouží fotka, jak hrozné to před Vánoci na jmenovaném místě bylo. Mladíci s holemi, oheň…to je radikálova mana jdoucí naproti nejrůznějším úvahám o apokalyptických bojích, kterým je třeba čelit ve jménu ochrany kultury…samozřejmě, té bílé, jak jinak. Fotka uvnitř článku je okomentována slovy: “Spojené království: bílí se bojí, bílí podnikatelé jsou kamenováni v rasobě rozděleném Bradfordu  míří se ke katastrově, od Liama Deacona, Breitbart, 24. prosinec 2017

Zdroj: https://www.jihadwatch.org/2017/12/uk-no-go-zone-bradford-headed-for-disaster-non-muslims-scared

Zase je tu další pokus o manipulace o neexistující realitě. Stačí použít starý známý Google a hned zjistíte, že fotka, jež měla pocházet z letošních Vánoc, je šestnáct let stará a vůbec v ní nejde o střet muslimů, ale o rasistické násilí mezi mladými bělochy a Asiaty z léta roku 2001, při kterém bylo zraněno na 120 policistů.

Několikahodinové srážky tenkrát vyprovokovalo setkání otevřeně rasistické Národní fronty, jež předtím několikrát svými komentáři útočila na místní minority a provokovala k vyvolání rasových střetů, ke kterým v červenci 2001 skutečně došlo. Islamofobové zřejmě nebudou mít vysokou inteligenci, když si myslí, že jim takové fabulace někdo sežere i s návnadou navrchu. Na Vánoce 24. prosince 2017 skutečně žádné dlažební kostky městem nelétaly a už vůbec nikde žádné násilí nebylo.

Na tomto příkladu je vidět, čeho je islamofobní fronta fanatiků schopna. Lže jako když tiskne snad v naději, že rasové nepokoje odehrávající e před šestnácti lety spatří znovu světlo světa.