Na Tomáše Ortela byl vydán exekuční příkaz na nemovitosti i na jeho příjmy

Bývalý člen neonacistické hudební kapely Conflict 88 si vydělává ultranacionálními songy o nenávisti, prodejem nejrůznějších předražených cetek a jednotlivými koncerty docela dost peněz. Má vysněnou motorku, na propagačních materiálech se ukazuje s Hummerem s lebkou na dveřích…jeden by zčistajasna řekl, že tento člověk nebude mít problémy s dluhy.

Ovšem realita je i přes všechny možné příjmy trošku jiná. Tomáš Ortel se nachází v Centrální evidenci dlužníků a 31. sprna 2017 proti němu byla vedena exekuce za směšnou částku 11 755,57 Kč.

Pro člověka s nadstandartními příjmy by neměl být problém uhradit dlužnou sumu. Proč vůbec není uhrazená? Až zase jednou bude hvězdička neofašistů a nejrůznějších čecháčků vykládat cosi o nepřizpůsobivých, měl by si vzpomenout zejména na sebe, protože i on má dluh, pro který je vedena exekuce. Exekutorem ve věci je Mgr. David Koncz z exekutorského úřadu v Chebu.

O exekuci se hovoří delší dobu. Už minulý rok Blesk o exekutorském řízení informoval ve svém článku. kde se píše “Bývalý člen neonacistické kapely Conflict 88 zabředl do dluhů v roce 2013, kdy nezaplatil 9 913 Kč. Přes upomínky sumu neuhradil, naopak v roce 2014 zůstal dlužit dalších 20 012 Kč. V současné době tak exekutorský úřad u zpěváka, který si letos odnesl dokonce dva stříbrné Slavíky, eviduje dluh bezmála 30 tisíc korun.

Ovšem tato částka není v Centrální evidenci exekucí k dohledání a místo ní je k vidění již výše uvedená suma zhruba méně jak třetinového řádu od dluhu uváděného Bleskem. Dluh vznikl 18.8.2013, a tak nejspíš část z toho třicetitisícového zadlužení popěvkář ultranacionalismu uhradil. V důsledku se Ortelovy dluhy mohou stát osudovými…kolik asi stojí soška ze známého Slavíka?

Na Tomáše Ortela byl vydán exekuční příkaz na nemovitosti i na jeho příjmy.

Radikálům známý neumělec by možná měl začít vysvětlovat, proč si nevyzvedává úřední písemnosti. Je snad takové chování typické pro nadmíru uvědomělé vlastence? Hnídek…tedy Ortel nedává dobrý příklad svým “ovečkám” srocujícím se například na sociálních sítích v jednotlivých skupinách, kde slovo “negr” je naprosto běžné.

Dluhy by se měly platit, a pokud tomu tak není, musí dlužník počítat třeba i s vážnými důsledky, zvláště, pokud si nevyzvedává úřední dokumenty a jen tak mezi řádky si hraje na “ducha”, jehož se finanční problémy netýkají.

Jetlipak se Tomáš Ortel se svými potížemi na Facebooku pochlubí….prozatím se xenofobní divadlo na kolečkách musí obejít bez Adama Karase a Tomáše Balouna, jež byznys radikalismu museli v předchozích dnech opustit. Možná stejně emotivně lídr islamofobních odrhovaček okomentuje, proč nepřebírá dokumenty z exekutorského úřadu a proč vůbec něco dluží.