Okamura si počíná jako šmejdi nabízející zrezavělé hrnce nemohoucím stařenám

Tomio Okamura stále více s úspěšností sobě vlastní ukazuje, jakým dokáže být. Ve svých sáhodlouhých příspěvcích o zlořádných uprchlících vytváří svou vlastní realitu, ve které je vánoční Paříž obětí teroristických útoků a ulice města lásky bývají poseté mrtvolami. 

Co na tom, že je to pouze fikce, a že ilustrační fotka Okamurou vybraná je pouze doprovodná, avšak nikoli realistická. O Vánocích se v Paříži skutečně žádné teroristické útoky nestaly a už vůbec nikde neležely mrtvoly, nad nimiž by mohl masturbovat kdejaký nacionál v okolí.

Zdroj: https://www.facebook.com/tomio.cz/photos/a.185333081477515.45875.179497582061065/1860747190602754/?type=3&theater

Hraje se simultánka na co kdyby…je to velmi blízké praxi šmejdů pokoušejících se obalamutit důchodce na sadu předražených hrnců. Okamura se de facto snaží o něco podobného. Nabídne chytlavou fotku…k tomu dodá komentář, který by mohl u některých lidí vyvozovat mylné závěry o tom, jak to bylo na Vánoce v Paříži nebezpečné, a proto bychom si měli dát pozor na uprchlíky u nás v Česku.

Majitel Japa Foods, na vánoční svátky nabízející českým vlastencům jako dárek suši, pokračuje ve svém tažení – vyvolání strachu a obav z něčeho neznámého, protože jedině tak může posléze stavět na růstu preferencí strachem a děsem ovládnutých obyvatel v okolí. Strach je totiž jedinou devizou, kterou ulhané SPD nabízí. Je zbytečné dodávat, co takové příspěvky dělají s čecháčkovskou, proputinovskou až téměř neofašisticky se vyjadřující cháskou na Facebooku.

Kdokoli, kdo by se byl troufal oponovat pod příspěvkem v komentáři, bude nemilosrdně zablokován, aby nadále nebyla infikována další diskuse s odmítavými slovy, které demagogové ze Svobody a demokracie vídají velmi neradi.

Ve jménu demagogie se míchají jablka s hruškami a absolutně za všechno nemůže Kalousek, ale Evropská unie, před kterou má pomoci neofašizující souručenství s Lepenovou v popředí. Člověk opravdu neví, jestli nezačít plakat nad tím, jakého hlupáka máme v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky.

Zdroj: https://www.facebook.com/tomio.cz/photos/a.185333081477515.45875.179497582061065/1860747190602754/?type=3&theater

Kdyby si Tomio Okamura uvědomil, že i ten Masaryk s Komenským byli uprchlíci žijící jistou část svého života v zahraničí, možná by zpomalil. Ale nejspíš ani potom by nezařadil zpátečku, protože Okamurova nenávist je zároveň poháněcí silou za zisky, penězi, se kterými se lépe žije. Ještě před devíti lety stejný štváč bránil multikulturalismus a obhajoval porozumění pro uprchlíky a muslimy, když byl v roce 2008 jmenován Ambasadorem evropského roku multikulturního dialogu a dokonce obhajoval náboženskou rozmanitost, do které patřil také islám.

Okamura roku 2008 potřeboval ke svému byznysu v cestovním ruchu cizince, a tak své aktivity zaměřil přesně tímto směrem. Zatímco dnes, v roce 2017 a několika předchozích obdobích stejný Okamura totálně obrátil a bojuje proti tomu, co dříve obhajoval, protože ve věci politických otázek není schopný tokijský rodák nabídnout nic víc, než střet nenávistí debužírující si na politice demagogie, strachu a připuštění pouze určité skupiny názorů nedovolujících rouzbořit vratký domeček nahnědlých ideálů. Ještě v roce 2013 oblékl současný vůdce  Svobody a přímé demokracie do hidžábu, když po jejím boku navštívil místní londýnskou mešitu, jejíž atmosféru a prostory si velmi vychvaloval.

Během politického tažení Okamura fotku s přítelkyní v hidžábu smazal. Pod fotku v době jejího zveřejnění v roce 2013 napsal: “O víkendu jsme šli s přítelkyní v Londýně kolem centrální mešity, a tak jsme tam zkusili nakouknout. Samozřejmě se musela Monika doobléknout, a tak se stala na 15 min. arabskou ženou, s vázáním nám velmi ochotně pomáhala přítomná muslimská žena. Fajn zážitek

Tehdy takové chování bylo zřejmě příhodné pro byznys v cestovním ruchu, zatímco dnes je otočení se o 180 stupňů velmi důležité pro politické ambice a zisky z prosazování neofašistických ideálů, nad nimiž uroní slzu štěstí kdejaký nácek, nacionální bolševik, panslavista, nebo čechoslovakista ze sociálních sítí…dostatek hlasů musí být přeci zajištěn minimálně u skalních fanoušků.

Možná by bylo fajn, kdyby raději předseda SPD veřejnosti prozradil, kdo všechno stojí v pozadí SPD. Tomio Okamura si ve svých výrocích a příspěvcích na sociálních sítích počíná jako šmejdi nabízející zrezavělé hrnce nemohoucím stařenám. A když bude třeba a bude to výhodné pro další zisky, určité přidá, aby veleznámé šmejdy ideově předehnal.