Pavel Matějný skrze Národní obrodu vyhrožuje Jiřímu Hrebenarovi

Neonacista Pavel Matějný skrze svůj spolek hololebců vyhrožuje Jiřímu Hrebenarovi návštěvou. Opět se krajní pravice v Havířově citující slova Adolfa Hitlera chová tak, jak měla ve zvyku v období nacistického Německa. Vyhrožuje antifašistům snad jen proto, aby si připadala silnější, když o ni v současnosti není zájem. 

Na sociální síti se ve skupině Národní obroda z.s. objevil screenshot Exotopedie na kterém je vidět údajné bydliště autora protifašistických článků. Pisatel sice na adrese nebydlí a nebydlel, ale to xenofobové nevědí a zkouší skrze ostatní neonacisty a krajně pravicové radikály zlanařit někoho, kdo by přišel pomoci seslat nějakou tu vyhrůžku do éteru.

 

Příspěvek sdílí Pavel Matějný s textem: “Zajede někdo se mnou na navoroční návštěvu???

Takových vyhrůžek v průběhu několika let bylo….místo vyhrožování by měli tito ultranacionálové především zapracovat sami na sobě, aby příště nelhali například o tom, kdo na jejich “slezině” byl a kdo nikoli. K vyhrožování sahají jen slabí. Takže vlastně Národní obroda s Pavlem Matějným ukazují, že jsou neskutečně slabými, což jim nepřinese příliš velkou slávu mezi neonacistickou a ultranacionalistickou scénou. I když je Okamura místopředsedou sněmovny, rozhodně lidem jako je Matějný a spol svět ještě nepatří.

Jiří Hrebenar, ani Hrebenar.eu se nenechá zastrašit, a to ani Národní obrodou, nebo předluženým Pavlem Matějným.