Podstatnou část nelegálních migrantů na území Česka tvoří Slované s Vietnamci

Svatým grálem čecháčkovských protofašistů je nelegální migrace. Podle ní si radikálové bílých nocí a ještě bělejších zítřků žijí své poněkud perverzní představy o jednobarevné realitě, kde váleční uprchlíci, nebo obyčejní migranti nejsou nic jiného, než muslimští teroristé, ekonomičtí vyčůránci, nebo ohrožení bílé evropské kultury, o níž samozřejmě vítači Okamury a Zemana nevědí vůbec nic. 

Průměrnému odvážlivci z krajně pravicových skupin postačí statistická data bez ohledu na to, co obsahují. Ředitelství služby cizinecké policie uvolnilo do médií informaci, podle které je v Česku od 1.1.2017 do 31.10.2017 na 3 818 nelegálních migrantů…a to už je přeci pádný argument o tom, jak Sobotkova vláda lhala, jako když bičem mrská. Někteří si dokonce na zdi svých Facebookových profilů dali zprávu o tom, jak politici lžou, zatímco v České republice se pohybuje téměř 4 000 nelegálů rozšiřujících islamizaci napříč českého státu.

Radikálové bez mozku v dutině lebeční se nevědomky chytili do své vlastní pasti. In natura ukázali svou trapnou nevědomost s ochotou sednout na lep jednoduché manipulace. Policejní statistiky skutečně nelžou, ovšem pokud řeknete Á, musíte říct také to pověstné a okamurovci dosti často zatajované Bé…tedy, že značnou část nelegálů přicházejících do České republiky tvoří lidé přicházející z Ukrajiny, Ruska, Uzbekistánu, Moldávie, Vietnamu a dalších států.

Zdroj: Česká televize

Kam se v radikálech ztratila pověstná láska ke všemu ruskému, potažmo pracovitě vietnamskému? Xenofobové ve jménu svých myšlenkových perverzí zapomínají na jimi uctívanou blízkost slovanských kultur a v jednotlivých příspěvcích největší nelegály v Česku přebarvují do ideologicky příhodnější rádoby bandy potencionálních znásilnovačů, náboženských radikálů Koránu a ohrožovačů křesťanské kultury.

Z celkového množství 3 818 nelegálních uprchlíků 2 018 z nich představují Slované s Vietnamci a Uzbekistánci. V žádném případě se nejedná o nějaký rapidní příchod tzv. nelegálních uprchlíků z Blízkého východu, nebo z Afriky, jak je mnohdy xenofoby veřejnosti servírováno. Viz tvrzení prezidentského kandidáta Hanniga, který tvrdil, že do Evropy proudí hlavně Afričané ze Sahelu….

Zdroj: https://demagog.cz/diskuze/prezidentske-interview-ct-petr-hannig

z celkového množství 315 000 uprchlíků přicházejících do Evropy v roce 2017, představuje pouze 27 290 z nich ony sahelské Afričany, viz článek na Demagog.cz.

Rasizující xenofobové potácející se ve vlastním bludném kruhu trapné nenávisti čtou zkrátka statistická zjištění po svém. Viz například rozšiřované poplašné zprávy o tom, jak Arabové v severočeských Teplicích ve zvýšeném počtu páchají trestnou činnost…jenže pokud se podíváte například na statistiky z roku 2016, je jasné, že je všechno úplně jinak. Ona domnělá trestná činnost, nebo přestupky je způsobena tím, že lázenští hosté, například z Kuvajtu zůstanou na svém pobytu déle, než původně mohli. Úřady poté takové hříšníky prošetřují a vedou jednotlivá řízení…ve své podstatě pomýlení lázeňských hostů není nijak nebezpečné vůči svému okolí a jedná se ve značné většině pouze o administrativní záležitosti a nic jiného.

Když jsme u toho minulého roku, pojďme se zkusmo podívat na to, kdo byl v roce 2016 v Česku “nelegálním migrantem”

Zdroj: http://www.policie.cz/clanek/nelegalni-migrace-v-cr-za-rok-2016.aspx

Největší nárůst nelegálních migrantů zaznamenal v roce 2016 počet Ukrajinců, a to až o 26,8 %. Celkově 1 552 Ukrajinců tvořilo 30,8 % uprchlíků…nadále následují Rusové, Vietnamci, zatímco Afghánci Českem pouze procházejí a využívají průchod Českem k dosažení jiných míst svého pobytu. Na takové počínání tito lidé mají na základě mezinárodního práva právo a Česká republika by jim v tom neměla bránit…bohužel, mnohdy pod doktrínou ultranacionalisty Chovance se stát choval k představitelům tranzitní migrace v rozporu s mezinárodními úmluvami…

Například za první půlrok od ledna do konce června 2017 do České republiky nelegálně přišlo na 828 Ukrajinců, 144 Vietnamců, 133 Rusů, 125 Moldavanů, 115 Uzbeků, 74 Číňanů. 42 Slováků, 41 Indů a stejný počet Gruzínců. Pokud se na statistiky podíváte, z devíti národností téměř polovina jsou Slované. Statistiky hovoří také o 57 občanech ze Saúdské Arábie…jenže zde se opět jedná o neukázněné lázeňské hosty, kteří svůj pobyt svévolně prodlouží, a tak se následně dostávají do statistik, i když svým pobytem jako lázenští hosté přispívají k ekonomikám lázeňských měst a komplexů.

Tranzitní nelegální migraci, na níž mají migranti  podle mezinárodního práva nárok, bylo policií zadrženo od 1.1.2017 do 30.6.2017 na 43 osob ze Sýrie, Afghanistánu, Iráku, Alžírska a Íránu. Opravdu si někdo myslí, že ani ne padesátka lidí v nouzi představuje nějaké islamizační riziko? Nebo chce snad někdo tvrdit, že 41 Indů budhizuje, nebo hinduizuje Česko? Takové úvahy jsou opravdu tragikomické, ale někteří fobici jim věří.

Až příště budou čecháčkové remcat na nelegální migraci, nejprve by si měli uvědomit, kdo je ten nelegální migrant na území České republiky, protože podstatnou část nenáviděné skupiny lidí tvoří tolik jimi milovaní Rusové, Ukrajinci a předsudečně, až rasisticky vnímaní Vietnamci, ke kterým nacionálové rádi chodí na nákup i občerstvení, protože je to výhodná a laciná koupě.