Pro Jiřího Kobzu jsou silikonové panny přípravou na islámský režim

Poslanci Svobody a přímé demokracie Tomia Okamury jsou skutečnými hvězdnými pěchotami, kdy se člověk musí nevěřícně štípat do tváře, zda skutečně zákonodárce na sociálních sítích píše to, co píše. 

Čecháčkové musí mít při pročítání jednotlivých příspěvků radikálních poslanců stáje polovičního Čecha, tedy Moravana, obrovskou radost. Konečně se našel někdo, kdo za každým jednáním vidí “židozednáře”, pražskou kavárnu, nebo mytickou islamizaci, již myšlenkoví inženýři konspiračních teorií pasovali na nové náboženství hnědých zítřků.

Například takovému Jiřímu Kobzovi postačí obyčejná reportáž o silikonových pannách a na světě je další špičková teorie o islamizaci světa, ke které mají sloužit “umělohmotné krásky” ze Streamu.

A když se to vezme kolem a kolem, tak všechno podle Kobzy začíná politickou korektností, jež podle zákonodárcovy mysli ničí standardní vztahy. Člověk by zkrátka měl být hlupákem, hulvátem a jen tak cestou kolem by měl nadávat na “židozednáře” a za každým rohem by měl vídat vlastizrádce, protože přesně takový pohled na svět je opakem politické korektnosti. Asi by se fanouškům, nebo členům Svobody a přímé demokracie nelíbilo, kdyby je někdo nazval “idioty, pitomci a oživovateli naci ideologií”. V ten okamžik by nedocházelo ke sbližování a některý horlivec by přispěchal s trestním oznámením a ve vzduchu by mávala ústava s právem být extrémistou….

Na tomto jednoduchém příkladě je vidět, že ani ta politická nekorektnost by nikoho nesbližovala, a tak vlastně poslanec Kobza křičí do tmy další z nic neříkajících příspěvků opírajících se o slovníkovou sadu každého oddaného “služebníka” Tomia Okamury.

Ale co….oblíbené názvy v řádcích se objevily….na strunu čecháčků bylo zahráno…a některým se dokonce kantáta na absurdno líbila, tak proč bychom se měli nějak rozčilovat, nebo snad podivovat nad tím, co všechno je možné. Důležité je, že vzniklo zdání apokalyptických selhání a spiknutí jako je ta islamizace prokládaná sexismem i trapnými vzorky předsudků dávajících neklamné znamení, že ty existence z SPD jsou radikálové a ta Karla Šlechtová nebyla možná příliš daleko od pravdy, když tvrdila, že “SPD je možná fašistická strana”.

Ultrapravicoví extrémisté  železnou pravidelností dávají najevo neúctu ke kultuře, ke které se naoko hlásí. Opět typickým příkladem by mohl být Kobza, který dehonestaci vánočních koled, prohlašování náboženské nenávisti vnímá jako “Trochu předvánoční nálady”.

Až se člověk docela bojí pomyslet na to, co Jiří Kobza pokládá za tu náladu vánoční….patří do ní upravené modlitby sociálně slabých a nevzdělaných příznivců, nebo vymýšlení lží o vyznavačích Koránu? Možné je opravdu všechno, protože v Kobzově světě jsou myšlenky nenávisti pana Kurase považovány za “pár nahých faktů o tom, co se děje v Evropě”.

A potom buďte v klidu, že takový člověk má zákonodárnou pravomoc, když dění za hranicemi posuzuje podle ideově nahnědlých brýlí, když už i ty dezinformační weby slouží ke sdílení košilatých informací o muslimech.