Zeman svou účastí na sjezdu SPD zlegitimizoval radikální požadavky okamurovců

Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury se dnes schází na své již čtvrté schůzi, na kterou měli přístup jen novináři pochlebující islamofobům. Je to tragikomický příběh, kdy se ze setkání protofašisticky smýšlejících a věřících v chemtrails, NWO a židozednářská spiknutí stává uzavřené plénum jen pro pozvané.

Hned v úvodu za doprovodu potlesku odchází Tomio Okamura přivítat hradní návštěvu, zatímco delegáti budou schvalovat tříbodový program chystané schůze. Dva z nich se budou skládat z volby členů mandátové a návrhové komise, které radikálové skrze Radima Fialu budou volit. Poté straníci přeruší jednání na patnáct minut a v půl druhé začne jednání projevem Tomia Okamury a čestného hosta Miloše Zemana, aby následně novináři odešli do átria jako zlobivé děti, protože další část programu pro ně není nadále určená.

Zdroj: screenshot videa

Okamurova řeč je na chlup stejná. Obsahuje totožné floskule lavírující místy na hraně zákona, když předseda SPD hovoří o nebezpečí islamizace Evropy.

Dokonce mezi nicotnými větami nechybí slovní ataka na domnělé parazity, nebo hra na přesouvání peněz občanům okrášlovaná odmítáním multikultury v České republice. Radikálové s předsudky na mozkových závitech chtějí hmotnou zodpovědnost soudců, protože nezávislé soudnictví není vítané v klubu okamurovců. Stejně tak nevítanou zůstává inkluze, protože se přeci “zdravé” děti nebudou stýkat s těmi, jež zdraví nemají zcela dobré.

Je trošku tragikomické, jak se Okamura kasá s tím, že o něj a jeho partaj neměl nikdo z médií zájem. Kdyby nedostali radikálové s protofašistickými nápady na jazyku příležitost v TV Barrandov a ve svých stranických tiskovinách příležitost, prý by byli přebělení extrémisté ještě více opomíjení.

Zdroj: screenshot videa

V proslovu polovičního Čecha, čtvrtinového Japonce a Korejce jsou referenda překreslována na kontrolní záležitost občanů, kdy parta stranických lobbistů s Večerníčkem v čele počínaje bude mít příležitost připravit mediální prostředí přesně podle svého scénáře, aby zdemagogizovaní a obelhaní spoluobčané rozhodli přesně tak, jak chce stranický aparát.

Dokonce pro pobavení delegátů nechybí narážky na Dientsbiera a další představitele zastávající odlišné názory.

Okamura zkrátka nesnáší mainstreamová média, a proto na ně útočí například i na dnešní schůzi. Zároveň předseda SPD říká, že se Zemanem nesouhlasí se vším a jako demokrat s jeho názory nemá problémy. Proč by také měl mít, když ten kulhající človíček o berličce svou přítomností povyšuje sjezd SPD na vyšší level. Svoboda slova není skutečně o lžích, možná proto by se Okamura s dalšími členy měl zamyslet sám nad sebou, protože partajníci ve svých proslovech lžou nejvíc, prakticky kontinuálně v nejrůznějších ohledech.

Proruské lobby určitě SPD není nakloněna, a proto mají prostor v objektech k přímému vysílání lidé blízcí ruskému prostředí, jako je například Jarko Žovanovič s dalšími krajně pravicovými zastánci myšlenky o hnědém světě bílých heterosexuálních mužů a žen.

Zdroj: screenshot videa

Demokracie opravdu nepotřebuje protofašizující programy krajně pravicových partají útočících na základní principy demokratické společnosti. Tomio Okamura by nerad, aby na Hradě seděl někdo, kdo nesouhlasí s názory proruských radikálů, a proto je Miloš Zeman člověkem, který za svými názory hrdě stojí. Podle předsedy Svobody a přímé demokracie není prezident slabý, ale silný obhajující svůj národ i svůj lid. V sále skrze čtvrtinového Japonce kolují hoaxy a nenávistné výroky o muslimech, kdy údajně porodnost muslimských žen je potenciálním ohrožením Evropy, ve které se chce předseda přátelit jen s krajně pravicovými subjekty, jako je například partaj Marine Le Penové.

Po několika minutách se ke slovu dostává přicházející Miloš Zeman v černém sáčku, bílé košili a černé kravatě. Tentokrát na stolku nechybí mikrofony nenáviděných médií, jejichž reportéry islamofobní fanatici nevpustili jinak do sálu.

Zdroj: screenshot videa

Prezident republiky zahajuje svou řeč oslovením “Vážení kolegové”….takový začátek je více než symbolický. Hlava státu svou přítomností ideově povyšuje význam okamurovců. Kdyby nebylo obstarožního staříka s radikálními, prorusky směřujícími myšlenkami, nebyl by novinářský zájem o slezinu milovníků konspirací takový.

Všechny politické strany podle slov Zemana získávají na Hradě stejný prostor, zatímco mainstream slovy Miloše z nejvyšších míst okamurovcům nedává prostor, protože byl ovlivňován TOP 09. Opět se mezi delegáty a veřejnost dostávají zvěsti bez patřičných důkazů, ale to není v sobotní odpoledne žádoucí. Hlavně, že prezident nemá rád nálepkování.

Podle prezidenta Zemana populus a demos jsou lid, a proto i ty populistické strany jsou Zemanem považované za prolidové.

……to je poněkud krátkozraké a zároveň hloupé. Možná i proto si Miloš Zeman myslí, že SPD je prolidová, protože je populistická. Politologové by na to řekli něco jiného.

“Když poslouchám elitáře, jak říkají o druhých, že jejich voliči jsou lůza, vzpomenu si  na krásnou větu se Smetanovy opery Braniboři v Čechách: “my nejsme lůza, my jsme lid“, pronesl Zeman před přítomnými v sále. Tím vlastně řekl, že voliči SPD jsou lůzou, tedy v přeneseném slova smyslu občany, o které má i samotný Miloš zájem.

Zdroj: screenshot videa

SPD je prezidentem republiky chválena za “aktivní” přístup v první fázi vládních jednání, kdy došlo k sestavení Sněmovny. Zároveň se o stolek opírající velitel armády otáčí na Okamuru s gratulací k získání potu místopředsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Zeman by sice uvítal tři místa ve vedení Sněmovny, ale s pěti se musí smířit, když jedno z nich je jen místem s vysokými příplatky k platu. Zkuste se zamyslet nad tím, koho ten člověk myslel. Určitě nebyla řeč o komunistických, babišovských a spďáckých zástupcích.

Mimochodem, Zeman lže, když říká, že jemu stačili tři místopředsedové. Jde opět o trapné a snadno odhalitelné manipulace. Když byl současný prezident v letech 1996-1998 předsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, měla Dolní komora také pět místopředsedů…takže ani teď se nejedná o žádnou raritu, když je pět místopředsedů v čele Sněmovny. Prezidentovy výtky mají často podobné tragikomické vyústění, kdy je snadné rozklíčovat, že realita byla jiná, než prezident tvrdí. Podobné je to s Okamurou, který dnes prohlásil, že ve Francii platí několik let výjimečný stav, ale ten byl zrušen 1. listopadu 2017 a zaveden byl v listopadu 2015. Tedy i v tomto případě předseda SPD lhal, jako když se od kočárů práší.

Miloš Zeman se s Tomiem Okamurou shoduje v myšlence přímé demokracie, i když ji pokládá za nešťastnou, protože většina politiků se bojí občanů

…následně citací o tom, jak politik přijde do fabriky a nemluví se zaměstnanci a politik nemluví s obyvateli měst vlastně Miloš Zeman dělal narážku na sebe sama jako na zastánce přímé demokracie, jemuž občané nejsou v hodnotě občerstvení…nějakých dvaceti pěti korun v ceně piva a párku…o tom by se dalo úspěšně polemizovat, protože Miloš Zeman svým extrémistickým a hloupě čecháčkovkým vystoupením rozděluje společnost na onu lůzu a občany, kdy přednost dostávají protofašisticky naladěné existence před demokraticky smýšlejícími spoluobčany.

Možná i proto je několikaminutová mluva Zemana na sjezdu SPD více než trapná a zaručeně nevhodná pro prezidenta republiky. Podobně komické je, když Zeman pokračuje kromě svého hlasitého smrkání v tvrzení, že jsme v médiích svědky trestného činu šíření poplašné zprávy, když kandidáti tvrdí, že voliči byli ovlivněni zahraničními rozvědkami. To je dojemné zejména na místě, kde ještě před několika minutami Tomio Okamura šířil poplašné zprávy o muslimech a ohrožení Evropy plodností muslimských žen.

O ohrožení demokracie a vlivu Ruska na Česko hovoří mimo jiné BIS, takže se nejedná o žádné fantasmagorie urážející voliče. Loutky z nich dělají především Zeman s Okamurou, Babišem, komunisty a nikdo jiný.

Zdroj: screenshot videa

Hradní host by mohl vyjmenovat deset bodů, kde se shoduje Zeman s Okamurou. Jsou to například přímá demokracie a inkluze, kterou si hradní šašek za pultíkem vykládá po svém. Rád by dopřál zdravotně postiženým úspěch, a tak ve jménu předsudků raději posílá handicapované děti do speciálních škol, kde by tito nedospělci mohli zářit….jak ubohé a trapné.

Děcko je nejvyšším státním představitelem degradováno do radikálovy formičky přesně tak, aby do ní pasovalo. Proč nemocným dětem dopřát kvalitní vzdělání, když by ti “zdraví” museli koukat na ty nemocné. 

Není divu, že se takové myšlenky líbí slovanským eugenikům pořádajícím slety, nebo setkání u obřadních ohňů. Čistota rodu vyjmutím nejslabších je prastará myšlenka, jejíž následky všichni velmi dobře známe z období nacistické říše Adolfa Hitlera. Tím spíše bychom měli být opatrní před podobnými úvahami jakoby ve jménu dobra handicapovaných dětí.

Zeman se snažil “vylepšit” volbu starostů, ale jako prezident k tomu neměl pravomoci, a tak je rád za to, že SPD má podobný nápad. 

Jen by takové volení na rozdíl od Slovenska neodděloval od komunálních voleb. Starostou by byl podle hradního uvažování zvolen uchazeč s nejvyšším počtem preferenčních hlasů. Miloš Zeman, podobně jako Okamura je zastáncem povinné účasti ve volbách…to je další bod, ve kterém se hlava státu s proruskými radikály shoduje nejvíce. Kdyby předrahý host necitoval někoho jiného, nebyl by to on. I když nesouhlasí s protiunijními narážkami Okamury, bude dělat vše pro to, aby byly slyšet.

S přicházejícím zákonem o obecném referendu jde Zeman ve svém proslovu na ruku okamurovcům, když říká, že 250 000 hlasů by neměl být problém získat třeba při referendu o vystoupení ČR z EU.

Jako kdyby partaj trapných radikálů takový potenciál někdy měla. Ano, ve volbách získala 538 574 hlasů, ale tento počet nemá nic společného s tím, kolik podpory by extrémisté získali v referendech. V tento a další okamžiky neslouží na sjezdu SPD prezident republiky jako státník, ale jako postarší populista – xenofob umožňující hazardování s budoucností republiky, i když by během podobného referenda stokrát opakoval, jak  vystoupením z Unie nesouhlasí.

Oslovení kolegové, kolegyně od prezidenta republiky ke krajně pravicovým radikálům vypadá opravdu více než nechutně.

Hlava státu tím svůj úřad zařazuje totiž do stejného ranku a tím pádem znevažuje hodnost prezidenta republiky nejen před očima domácí veřejnosti, ale také zahraničí, kde si někteří mohou mylně myslet, že protofašistické manýry útočící na příslušníky jiných náboženství a ras je něčím naprosto normálním.

Okamurovi fobici by rádi protiústavně bojovali proti islámu v Česku a migrantům, zatímco účelově jsou proti vojenským zahraničním misím Česka. To je vskutku tragikomická pozice, na kterou poukázal i samotný Miloš Zeman. Ano, samozřejmě, vojáci v zahraničí  mohou bojovat proti islamistickým fanatikům nejtvrdšího wahhábismu, ovšem to samozřejmě nestačí. Je třeba politika, dlouhodobějšího neválečného ražení, na kterou jak Zeman, tak další fobici zapomínají. Ale přeci jen vojenské řešení tito zpátečníci považují mylně za hlavní, a proto Zeman vyčítá SPD, že nehodlá podpořit vojenské zahraniční mise. a dává předsedovi na vybranou být srabem(ponechat požadavek na rušení misí), nebo být hrdinou(požadovat zákaz islámu a podporovat zahraniční mise Armády ČR).

Je smutné, že islamisty hlava státu nazývá muslimy, i když tito názoroví zvrhlíci nemají s islámem nic společného.

Na této demagogické a naprosto hloupé rétorice se Zeman s Okamurou shodují především a dělají tak radost všem slušnočechům v okolí. Stejně tak je velmi významný host rád, že se s Okamurou shoduje v souhlasném stanovisku na přestěhování americké ambasády z Tel Avivu do Jeruzaléma, protože takový názor údajně podporuje proizraelskou, nikoli propalestinskou lobby. Jak naivní bývá takový postoj.

Okamura se Zemanem jinými slovy odsouhlasením Trumpových slov podporuje terorismus, války a gestikulace ultranacionalistů, a to jak z izraelské, tak palestinské strany. 

Ale to asi ani jednomu z pánů nevadí. Důležitější je pro ně podpořit radikalismus vyvolávající strach, protože díky němu jak Zeman, tak Okamura mohou těžit. Stejně tak je trapné, když Zeman poukazuje na Brusel jako na skrumáž nakloněnou Palestině….je to především Izrael, kdo nedodržuje rezoluce, propaguje apartheid na svém území a vojenskými útoky na civility nepřímo podporuje Hammás s dalšími proradikálně smýšlejícími hnutími využívajícími Palestince ve svůj prospěch.

Proto není divu, že se ke slovu dostávají slabší, jimiž jsou bezesporu Palestinci, na nichž Izrael zcela nepokrytě páchá válečné zločiny. Ale tohler všechno Zeman ani Okamura nevnímají. A z určitého úhlu pohledu je tragikomické, když proizraelský Zeman jde hovořit tam, kde předtím jeden významný straník slovně posílal Židy do plynu. I z toho je více než patrné, že Miloši Zemanovi nejde ani omylem o Židy a Izrael takový.

Bývaly doby, kdy se nejvyšší vrcholní představitelé stranili sládkovců, zatímco dnes se nejvyšší ústavní činitelé podobných individuí neštítí a dokonce jdou na jejich setkání řečnit

To je velmi smutné a ukazuje to na nemoci, jimiž je české prostředí prolezlé…ale co, hlavně, že se Miloš Zeman může na sebe při holení podívat do zrcadla, i když si myslí, že SPD je stranou občanů…tou není ani omylem. V řeči čísel a reálné podpory voliči Svobody a přímé demokracie představují jen  5,42 % voličů, pokud vezmeme v potaz 3 279 868 voličů, kteří se voleb nezúčastnili. To rozhodně není nijak závratné číslo opravňující radikály Okamury k vytváření protofašistického státu z České republiky.

Miloš Zeman je už jen pohledem na tleskající a postávající delegáty SPD nevolitelným nejen pro své chatrné zdraví, ale také svou xenofobní mluvu, s níž uráží Česko nejen ve světle zahraničních pozorovatelů. Inu, Zeman potřebuje voliče, a tak si je kupuje účastí na sešlosti radikálů…