Nacionálové odhalili absurditu svých novoročních přání i jednotlivých okamžiků z fotky

Neofašisté, rasisté, nebo účeloví xenofobové si nedali pokoj ani během vítání nového roku. Obyčejné kriminální delikty, kterých je během silvestrovských veselic víc než dost, považovali za útoky terorismu a domnělými útočníky nebyl v jejich představách nikdo jiný, než zákeřný muslim, jehož siluety ve svých příspěvcích pravidelně vídá například český ekonomický migrant v Berlíně, Zdeněk Chytra. 

Radikální scéna se opět ukázala taková, jaká přesně je…tragikomická, trapná a totálně ubohá. Postarší ročníky provolávající slávu Putinovi, propagující kontinuálně lásku k Zemanovi a nenávist vůči muslimům nelenily a veřejnosti ve veřejném příspěvku odhalily, jak to vlastně s tím vlastenectvím mají. Od naruby zprzněné vlajky Česka na jedné z demonstrací se na profilu Karase dostáváme až k novoročním oslavám, kde za zády společníků Jarka Žovanoviče nechybí ruská vlajka,


Zatímco ostatní výtečníci na jiném profilu o několik řádků níže na zdi hlavních příspěvků dávají přednost náboženské nenávisti vysypané z ošatky Vandasova spolku nedělníků, tu tam natáčející záběry ze srazů Putinových vlezdoprdelků. Islamofobie umožňuje antisemitům navázat na dávné nenávisti eskalující v plynové komory, a tak bylo 31.12.2017 k mání spoustu košilatých prohlášení a přání rádoby ukrytých pod soukromý příspěvek určený jen úzkému okruhu přátel.

Nejmenovaný xenofob si přeje “jebání Allaha”….zatímco by rád pálil mešity…neonacisté rádi zapalovali synagogy, a tak není z ideového hlediska k podobnému počínání daleko. Co na tom, že nejmenovaný profil ani neví co to slovo Allah znamená…pro něj je důležitější, že může urážet něco, co je blízké muslimům. Klávesnice dovolí všechno možné a sociální sítě jen to, co ostatní nenahlásí, protože pak přijde zablokování účtu na jeden, nebo dva měsíce, s čímž má pan iks velmi bohaté zkušenosti. Alespoň člověk vidí, že se čecháčkovští ultranacionálové chovají přesně jako wahhábističtí teroristé z teroristických organizací jako je například tzv. Islámský stát, neboli Daeš.

Na sociálních sítích bylo k mání mnoho podivností, mezi které patřilo novoroční přání zapsaného spolku Klubu českého pohraničí

Je to retro fotečka zimní zasněžené státní hranice…jedna lesní cestička, po které si to štrádují komunističtí pohraničníci s kulomety na zádech. Až na člověka po hektolitrech vytéká krev pohraničníky zavražděných obětí komunistického režimu soudruhů z KSČ. Pohraničníci v důchodovém věku hrající si na schůze pod rudou hvězdou přejí pohodový rok, zatímco přesně tu pohodovost zakazovali obětem svých činů….jaká to ohavnost.

Rok 2018 přináší hned několik výročí

100 let od založení Československa
80 let od Mnichova
70 let od komunistického puče
50 let od okupace Rusy

Schválně, zkuste se zamyslet nad tím, jaké si ta skupinka radikálů vybere. Pohraničníci se pobaví nad padesátém výročí okupace Československa sovětskými vojsky a jejich spojenci Varšavského paktu, zatímco ti ostatní se budou pýchou dmout nad tím, jak Klement Gottwald protizákonně a protiústavně převzal moc ve státě a vytvořil tak ze středoevropské zemičky satelit Kremlu, ke kterému se Zemanova klaka fanoušků hlásí především.

Extrémisté ukázali ve svých přáních co jsou zač. A na to bychom neměli zapomínat.